Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Call center, konsultant telefoniczny
  4. Call center, konsultant telefoniczny - Lubelskie
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Kraśnik
Dodane 27 września 2021

Praca jednozmianowa OD ZARAZ/doradca klienta telefonicznego/KRAŚNIK

  • Typ umowy

    Umowa zlecenie

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Kraśnik, Lubelskie

  • Elastyczny czas pracy

  • Wymagane doświadczenie: nie

Opis

Poszukiwane osoby na stanowisko biurowe (doradca klienta telefonicznego ). Nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy.

Praca prosta i przyjemna w zgranym zespole.

Opis stanowiska:

1) Telefoniczna obsługa klienta

2) Wykonywanie połączeń wychodzących

3) Przekazywanie kompletu informacji

4) Dbanie o jakość i efektywność pracy

Oferujemy system jednozmianowy od godziny 8.00 do 16.00.

Gwarantujemy atrakcyjne zarobki, do których doliczane są systemy premiowe realne do osiągnięcia. Od Ciebie wymagamy jedynie sumienności, umiejętnego słuchania, dyspozycyjności i podstawowej obsługi komputera.

Niczego więcej nie potrzebujesz - przygotujemy Cię do pracy na każdym możliwym etapie.

Od nas możesz liczyć na :

-Stawkę podstawową, wypłaconą zawsze na czas - 18,30 + prowizja + konkursy

- Zarobki od 2500 tys. netto miesięcznie

- Pracę od zaraz bez sprzedaży

- Stałą pomoc na każdym etapie pracy

- Profesjonalne przygotowanie na stanowisko biurowe (bezpłatne szkolenie)

- Poza dwiema sobotami w miesiącu - WEEKENDY MAMY WOLNE

- Pracę w przyjemnych warunkach, na własnym stanowisku

- Sprzęt służbowy

Dołącz już dzisiaj!

ID: 703058826

Anna

Na OLX od wrzesień 2019

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?