Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Łódzkie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Łódź
  7. Pracownicy ochrony zdrowia - Śródmieście
Dodane 16 sierpnia 2022

Praca dla Optometrysty Łódź - etat/zlecenie/B2B

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Łódź, Łódzkie

  • Wymagane doświadczenie: Tak

  • 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Jesteśmy Zespołem ludzi z pasją, dla których Pacjent jest najważniejszy!

W naszej prywatnej praktyce optometrycznej w centrum Łodzi oferujemy profesjonalną diagnostykę, korekcję i rehabilitację wzroku oraz indywidualne podejście do potrzeb każdego Pacjenta.

Jeżeli optometria jest Twoją pasją i nie boisz się wyzwań, lubisz pracę z dorosłymi i z dziećmi oraz chcesz pomagać swoim Pacjentom, to zapraszamy Cię do współpracy!

optoklinika.pl

Obecnie poszukujemy OPTOMETRYSTY.

Miejsce pracy: Łódź, ul. Gdańska 91/93

Zakres obowiązków:

  • dobór okularów korekcyjnych i soczewek kontaktowych
  • diagnozowanie zaburzeń widzenia obuocznego i prowadzenie terapii widzenia (możliwość przyuczenia)
  • przeprowadzanie badań wzroku zgodnie z procedurami optometrycznymi oraz standardami i misją kliniki, z zachowaniem najwyższej jakości świadczonych usług
  • rozmowa z pacjentem, rozpoznawanie jego potrzeb i problemów wzrokowych oraz proponowanie możliwie najlepszych rozwiązań korekcyjnych i terapeutycznych
  • udzielanie informacji dotyczących usług kliniki
  • praca z dokumentacją pacjentów
  • współpraca z Zespołem kliniki
  • dbanie o dobry wizerunek kliniki

Wymagamy:

  • wykształcenia wyższego kierunkowego (magister optometrii)
  • doświadczenia zawodowego w pracy na podobnym stanowisku
  • wrażliwości na potrzeby innych ludzi oraz umiejętności budowania i utrzymywania dobrych i długotrwałych relacji z pacjentami
  • ambicji, zaangażowania i odpowiedzialnego podejścia do pracy
  • komunikatywności oraz ciepłego usposobienia
  • wysokiego poziomu kultury osobistej
  • uczciwości, sumienności i dobrej organizacji pracy
  • otwartości na nowe wyzwania i chęci rozwoju

Oferujemy:

  • elastyczność formy zatrudnienia: umowa o pracę, umowa zlecenie lub B2B
  • wymiar czasu pracy do ustalenia: możliwy pełen etat lub rozliczenie godzinowe (praca w określone dni)
  • szkolenie wprowadzające
  • chęć nawiązania długotrwałej współpracy
  • pracę w gronie profesjonalistów
  • wsparcie ze strony doświadczonych pracowników
  • pracę w miłej atmosferze, w przyjaznym i otwartym zespole
  • dobrze wyposażone stanowisko pracy
  • szkolenia, możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych doświadczeń
  • interesującą pracę w ciągle rozwijającej się klinice o wysokich standardach
  • możliwość korzystania z usług kliniki na preferencyjnych warunkach dla pracownika i jego najbliższej rodziny

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego.

Z wybranymi Kandydatami będziemy się kontaktować telefonicznie.

Zapraszamy do współpracy również optometrystów z Ukrainy pod warunkiem dobrej znajomości języka polskiego.

ID: 769225038
User avatar

Marta

Member Since grudzień 2018
Ostatnio online wczoraj o 20:13
Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?