2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Grafika
  5. Grafika - Wielkopolskie
  6. Grafika - Słupca
Dodane 18 kwietnia 2024

Praca dla Grafika komputerowego

Wynagrodzenie

4 300 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Słupca

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy kreatywnego grafika/graficzki do pacy w dziale produktu. Jeśli posiadasz doświadczenie i potrafisz to udowodnić swoimi dotychczasowymi osiągnięciami - pacami to je również możesz załączyć. Praca wyłącznie stacjonarnie w siedzibie firmy w Piotrowicach k.Słupcy. Agencje prosimy nie pisać.

Wymagania;

  • bardzo dobra znajomość programu Adobe PhotoShop

  • doświadczenie w obróbce zdjęć/fotografii

  • łatwość i wyczucie w tworzeniu grafik, banerów

  • kreatywność

Opis stanowiska;

  • obróbka graficzna materiałów zdjęciowych

  • tworzenie nowych projektów graficznych, motywów obrazkowych

Dodatkowym atutem będzie;

  • znajomość fotografii

  • znajomość języka html

  • zdolności w zakresie inspirującej zabawy typografią i kolorem

Oferujemy;

  • Praca na umowę o pracę

  • Pracę na pełny etat

  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia

  • Elastyczny czas pracy, pracujemy w przedziale 7-17

  • Firma zatrudniająca na stałe ponad 70 osób

List motywacyjny oraz CV ze zdjęciem prosimy przesyłać za pomocą formularza. Można również załączyć link lub plik do swoich prac/portfolio

W odpowiedzi na wybrane aplikacje zaprosimy na rozmowę kwalifikacyjną.

Lokalizacja

Słupca,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Słupca
ID: 485850572