Wiadomości
Dodaj ogłoszenie
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Lubuskie
  5. Praca za granicą - Gubin
Dodane 11 czerwca 2024

Praca dla Elektromechanika w innowacyjnej niemieckiej firmie

Lokalizacja

Gubin

Wymiar pracy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

🇺🇦 Автоматичний переклад українською

Opis

Pasjonujesz się postępem technologicznym? Jako firma TOP 100 w 2024 roku, ibe wdraża ekscytujące projekty dla renomowanych klientów i każdego dnia imponuje dogłębną wiedzą specjalistyczną i profesjonalnym know-how. Oferujemy pracę w środowisku pełnym różnorodnych zadań, nowych wyzwań i ciągłych możliwości rozwoju. ibe Ermisch GmbH i jej innowacyjny zespół posiadają szeroką wiedzę specjalistyczną w zakresie rozwoju i produkcji precyzyjnych urządzeń pomiarowych i systemów monitorowania do stosowania w technologii pomiarów elektrycznych i testowania. Pracujemy w tej branży w Dreźnie od ponad 30 lat. Opracowana i wyprodukowana przez ibe technologia pomiarów i testów elektrycznych jest wykorzystywana na całym świecie. Nasza technologia pomiarowa jest wykorzystywana do pomiaru parametrów elektrycznych w celu sprawdzenia systemów elektrycznych oraz zapewnienia jakości i bezpieczeństwa instalacji elektrycznych.

Elektromechanik lub technik elektronik (M/K/D)

Jakie zadania czekają na Ciebie w ibe:

·         Prace lutownicze i montażowe przy podzespołach i urządzeniach

·         Montaż SMD i THT zgodnie z planem (maszynowo i ręcznie)

·         Naprawa urządzeń i komponentów

·         Produkcja urządzeń pomiarowych (prototypy i serie)

·         Uruchamianie złożonych urządzeń pomiarowych (montaż, uruchomienie i testy)

Jesteś odpowiednim kandydatem na to stanowisko, jeśli

  • posiadasz kwalifikacje specjalisty w zawodzie inżyniera elektryka, takie jak technik elektronik dla branży przemysłowej (m/k/d), monter systemów elektrycznych (m/k/d) lub porównywalne kwalifikacje

  • lubisz odkrywać nowe dziedziny zawodowe

  • posiadasz bardzo dobre umiejętności lutownicze

  • Idealnie byłoby, gdybyś miał doświadczenie z systemami montażowymi do elastycznej produkcji projektów SMD

  • precyzyjnie i sumiennie wykonujesz prace

  • posiadasz bardzo dobrą znajomość komponentów elektronicznych

  • posiadasz dobrą znajomość języka niemieckiego , poziom B2

Co oferujemy:

ibe przywiązuje dużą wagę do przyjemnej atmosfery pracy, którą gwarantujemy dzięki elastycznym godzinom pracy, płaskiej hierarchii i krótkim procesom decyzyjnym. Oprócz stałego, długoterminowego zatrudnienia z indywidualnymi możliwościami rozwoju, możesz również oczekiwać

-          Stałej umowy o pracę z 30-dniowym urlopem

-          Możliwość pracy w pełnym i niepełnym wymiarze godzin

-          Adekwatnego wynagrodzenia

-          Brak pracy zmianowej

-          Brak konieczności podróżowania

-          Elastyczne godziny pracy w lokalizacji w Dreźnie

-          Płaska hierarchia i krótkie procesy decyzyjne

-          Optymalne połączenia komunikacyjne i bezpłatne miejsca parkingowe

-          Dodatek na przedszkole

-          Premia jubileuszowa

-          Składki na firmowy program emerytalny

-          Prezenty urodzinowe

-          Opłacane kursy szkoleniowe

-          Darmowe napoje, owoce i wiele więcej

-          Regularne imprezy firmowe i sportowe

-          Pełna szacunku, uczciwa współpraca w zespole

Chciałbyś przeprowadzić się do nowego miejsca pracy? Wesprzemy Cię finansowo w przeprowadzce.

Jeśli jesteś zainteresowany, czekamy na Twoją aplikację (CV, referencje), w JęZYKU NIEMIECKIM, najlepiej pocztą elektroniczną na adres:

bewerbung(et)ibe-ermisch.de

Osoba do kontaktu: Beate-Victoria Ermisch

Lokalizacja

Gubin,

Lubuskie

Lubuskie, Gubin
ID: 924334390

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?