Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Dolnośląskie
  5. Praca za granicą - Legnica
Dodane 04 sierpnia 2022

Praca Czechy: aż 5859 zł “na ręke”, darmowe zakwaterowanie, transport

  • 6 000 - 6 850 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Legnica, Dolnośląskie

  • Praca zmianowa

  • Wymagane doświadczenie: Nie

  • Kraj: Pozostałe

Opis

OFERUJEMY

  • godzinowa stawka podstawowa 140 Kč brutto + dodatki
  • przeciętne zarobki nowego pracownika 31 866 KCZ brutto (5 916 PLN)
  • przeciętne zarobki po przeszkoleniu 37 298 KCZ brutto (6 925 zł brutto; 5 859 PLN “na ręke”)
  • darmowe zakwaterowanie blisko miejsca pracy
  • darmowe posiłki na stołówce

DALSZE BONUSY

  • cotygodniowe zaliczki
  • możliwość nadgodzin
  • czeska umowa o pracę oraz ubezpieczenie zdrowotne
  • szkolenie dla nowych pracowników
  • praca fizyczna nawet bez doświadczenia na produkcji
  • praca bez znajomości języka czeskiego

MIEJSCE PRACY

  • Bor u Tachova, Czechy
  • po przeszkoleniu (około 14 dni) relokacja do miejscowości Mladá Boleslav lub Kvasiny

OPIS STANOWISKA

  • montaż foteli samochodowych
  • tapicerowanie, montaż dolnej części siedzeń oraz kontrola wizualna
  • praca fizyczna, potrzebna jest siła oraz bardzo dobra sprawność manualna

Nie przegap swojej okazji, prześlij do nas dane kontaktowe i uzyskaj nową pracę.

Manuvia to międzynarodowa agencja personalna, oferująca miejsca pracy w przemyśle motoryzacyjnym oraz elektronicznym. Z sukcesem od ponad dwudziestu lat dostarczamy rozwiązania w obszarze HR, które zapewniają bezpieczeństwo naszym pracownikom.

Manuvia Polska (nr cert. 3289)

ID: 740668493
User avatar

Michał

Member Since czerwiec 2017
Ostatnio online dziś o 05:55

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?