Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa hotelowa - Rewal
Dodane 18 sierpnia 2022

PRACA CAŁOROCZNA/ Recepcjonistka | Recepcjonista

  • 3 500 - 4 500 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Rewal, Zachodniopomorskie

  • Wymagane doświadczenie: Nie

  • Praca zmianowa

  • Praca w weekendy

  • Elastyczny czas pracy

Opis

POSZUKUJEMY PRACOWNIKA RECEPCJI NAJLEPIEJ OSOBY Z DOŚWIADCZENIEM

Praca na recepcji w Całorocznym Ośrodku wczasowym w Trzęsaczu

Obowiązki:

– przyjmowanie rezerwacji telefonicznych i mailowych

– meldowanie i wymeldowanie Gości

– naliczanie należności oraz wystawianie dokumentów sprzedaży

–inne prace recepcyjne lub zlecone przez kierownictwo

Oczekiwania:

– dobra znajomość angielskiego lub/i niemieckiego

– umiejętności nawiązywania kontaktów

– doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

– kreatywność, samodzielność, terminowość

– umiejętność organizowania pracy

– umiejętność logicznego myślenia

Oferujemy:

– zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub inna forma zatrudnienia do uzgodnienia

– możliwość rozwoju

bardzo dogodny czas pracy 2 dni pracy 2 dni wolnego

– możliwość zdobywania wiedzy i doświadczenia

Przed wysłaniem CV, prosimy o sprawdzenie, czy zawiera klauzulę o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z 27 kwietnia 2016 r. przez F.T.H. ORKA (administrator danych osobowych) na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko.”

kontakt 5-0-8-1-8-0-4-9-4

ID: 771314360

Radosław

Member Since lipiec 2011
Ostatnio online wczoraj o 20:59

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?