Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Kraków
  7. Administracja, prace biurowe - Stare Miasto
Dodane 04 sierpnia 2022

Praca biurowa Księgowość Administracja Finanse 1/2 etatu - centrum

  • 22 - 26 zł/godz. brutto

  • Typ umowy

    Umowa zlecenie

  • Wymiar pracy

    Niepełny etat

  • Kraków, Małopolskie

  • Wymagane doświadczenie: Nie

  • Elastyczny czas pracy

Opis

Poszukujemy w wsparcia w obowiązkach administracyjnych. Nie wymagamy doświadczenia. Wraz z możliwościami, rozwojem firmy i stanowiska chętnie zaproponujemy pracę na pełny etatat oraz rozwój w wybranym kierunku. Stanowisko daję świetną możliwośc wdorżenia się w środowisko pracy administracyjnej, księgowej oraz finansów.

Zakres obowiązków:

  • kontrola obiegu faktur sprzedażowych i kosztowych w firmie
  • zarządzanie dokumentacją kadr
  • współpraca z zewnętrznym biurem księgowym
  • tworzenie dokumentacji eksportowej i importowej
  • kontrola terminów płatności i tworzenie przelewów
  • zarządzanie dokumentacją firmową
  • sporządzanie miesięcznych stanów magazynowych
  • zarządzanie korespondencją firmową
  • analizy finansowe
  • inne prace organizacyjne i administracyjne

Wymagania:

  • bardzo wysoki poziom organizacji pracy i zaradności
  • chęć i gotowość do samodzielnego podejmowania wyzwań
  • podstawowa znajomość przepisów CIT i VAT (mile widziane)
  • podstawowa wiedza w zakresie zasad księgowych (mile widziane)
  • dobra znajomość programu Excel
  • skrupulatność oraz dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • elastyczność w wykonywaniu różnorodnych obowiązków
  • ambicje do pracy i samorozwoju
  • praca stacjonarna w siedzibie na ul. Św. Gertrudy w Krakowie
  • dostępność w wymiarze około 1/2 etatu (do negocjacji)
  • j. angielski na poziomie komunikatywnym ustnym i pisemnym (mile widziane)
  • status studenta (mile widziane)
  • doświadczenie w zakresie wymienionych obowiązków jest mile widziane ale nie wymagane

Oferujemy:

  • miłą atmosferę w pracy
  • duże możliwości rozwoju i samokształcenia w tematyce analiz księgowych, podatkowych, prawnych, finansowych.
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, zaangażowania i samodzielności 21-25zł/h brutto
  • umowę zlecenie (preferowane)
  • elastyczne godziny

O firmie:

Spółka EV TECH właściciel marki Milk Racing oraz Honey Electric jest małą, młodą, ambitną firmą działającą w branży produkcyjnej związanej z elektromobilnością. Zajmuje się głównie produkcją częsci do motycykli elektrycznych oraz innymi pokrewnymi projektami. Nasze produkty są znane w branży na całym świecie a głownym rynkiem eksportowym są Stany Zjednoczone. Aktualnie naszym celem jest ustabilizowanie produkcji i rozszerzenie gamy produktów.

ID: 765774316

Maciej

Member Since luty 2013
Ostatnio online dziś o 04:14
Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?