1. Strona główna
  2. Praca
  3. Obsługa klienta / call center
  4. Obsługa klienta / call center - Lubelskie
  5. Obsługa klienta / call center - Kraśnik

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane February 26, 2021

Praca biurowa Kraśnik

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa zlecenie

  • Kraśnik, Lubelskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Poszukiwane osoby na stanowisko biurowe - telemarketer.

Nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy.

Praca prosta i przyjemna w zgranym zespole.

Opis stanowiska:

1) Telefoniczna obsługa klienta

2) Wykonywanie połączeń wychodzących

3) Przekazywanie kompletu informacji

4) Dbanie o jakość i efektywność pracy Rozmowy kwalifikacyjne oraz praca z uwzględnieniem wymogów sanitarnych.

Oferujemy system jednozmianowy od godziny 8.00 do 16.00.

Gwarantujemy atrakcyjne zarobki, do których doliczane są systemy premiowe realne do osiągnięcia.

Od Ciebie wymagamy jedynie sumienności, umiejętnego słuchania, dyspozycyjności i podstawowej obsługi komputera.

- Niczego więcej nie potrzebujesz

- Przygotujemy Cię do pracy na każdym możliwym etapie.

Od nas możesz liczyć na :

- Stawkę podstawową, wypłaconą zawsze na czas

- 13,37 zł netto + prowizja ( 30 - 70 zł dziennie netto ) + konkursy

- Zarobki od 3500 tys. netto miesięcznie

- Pracę od zaraz bez sprzedaży

- Atrakcyjne prowizje

- Rozwój osobisty

- Docenienie Twojej pracy

- Stałą pomoc na każdym etapie pracy

- Profesjonalne przygotowanie na stanowisko biurowe (bezpłatne szkolenie)

- Pracę od zaraz

- Poza dwiema sobotami w miesiącu - WEEKENDY WOLNE

- Pracę w przyjemnych warunkach, na własnym stanowisku

- Sprzęt służbowy Jesteśmy tu dla Ciebie i służymy pomocą.

W celu aplikacji prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem portalu.

ID: 659057388Zgłoś