Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Badania, praca w domu
  5. Badania, praca w domu - Mazowieckie
  6. Badania, praca w domu - Warszawa
  7. Badania, praca w domu - Mokotów
Dodane 15 sierpnia 2022

Praca Bez Doświadczenia / Dodatkowa lub Stała / Wypłata 2x w miesiącu!

  • 3 500 - 4 500 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Dodatkowa / sezonowa

  • Typ umowy

    Inny

  • Warszawa, Mazowieckie

  • Elastyczny czas pracy

  • Rekrutacja online

  • Wymagane doświadczenie: Nie

  • Możliwość pracy zdalnej

Opis

W związku dynamicznym rozwojem zespołu poszukujemy odpowiednich osób na stanowisko testera darmowych kampanii online. Praca polega na wyrażaniu opinii na temat testowanych darmowych aplikacji oraz kampanii online. Możesz ją wykonywać w dowolnym czasie i bez narzuconych limitów. Oferujemy umowę na wykonywane działania a także pakiet indywidualnych darmowych szkoleń, które bez najmniejszego problemu odbędziesz w domowym zaciszu. Nie wymagamy doświadczenia.

Zajęcie jest naprawdę proste i intuicyjne, nie jest potrzebne Ci nic oprócz podstawowej obsługi komputera i dostępu do internetu. Jest to idealna praca dla każdego, kto chce sobie dorobić w zaciszu swojego domu kosztem niewielkiego wysiłku.

Co oferujemy?

  • Możliwość zarobienia 1000 zł już w pierwszym tygodniu współpracy
  • Zarobki w pierwszym miesiącu od 3500 zł – 4 500 zł miesięcznie
  • Zarobione pieniądze wypłacasz ze swojego panelu na swoje wskazane konto bankowe nawet 2 razy w miesiącu.
  • Nie wymagamy doświadczenia. Zapewniamy internetowe szkolenie instruktażowe, dlatego nie musisz posiadać wiedzy w tym zakresie.
  • Działasz całkowicie online przy użyciu komputera lub smartfona z dostępem do Internetu.
  • Godziny dostosowujesz pod swoje możliwości.
  • Otrzymujesz od menagera instrukcję jak w prosty sposób rozliczyć się online z urzędem skarbowym.

W naszym zespole działają ludzie bezrobotni, samotnie wychowujące matki, osoby pracujące na etacie. Tak naprawdę nie ma znaczenia co aktualnie w życiu wykonujesz, ponieważ to Ty dostosowujesz swój czas pod działanie.

Opis stanowiska:

  • Współpraca polega na testowaniu darmowych aplikacji oraz kampanii przez internet, a następnie wyrażeniu krótkiej opinii.
  • Podążasz krok po kroku za instrukcjami i otrzymujesz za to wynagrodzenie.
  • Dostaniesz dostęp do swojego panelu, w którym w prosty sposób zarządzasz swoimi zadaniami i zlecasz wypłaty na rachunek bankowy.
  • Z góry wiesz, ile dostaniesz za skorzystanie z aplikacji/kampanii oraz ile czasu to zajmie.

Wymagania:

  • Ukończone 18 lat.
  • Aktualne zamieszkanie na terenie Polski.
  • Komputer lub smartfon z dostępem do Internetu.
  • Obsługa komputera na poziomie podstawowym.
  • Motywacja i zaangażowanie do działania i osiągania wysokich wyników.

Wyprzedzając pytania:

  • nie jest to mlm,
  • nie wymagamy doświadczenia – wszystkiego Cię nauczymy,
  • nie inwestujesz pieniędzy,
  • możesz zrezygnować w każdym momencie.

Kliknij w przycisk „APLIKUJ”, zostaniesz przeniesiona/y na naszą stronę gdzie poznasz szczegóły.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

ID: 762182276