Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Wielkopolskie
  6. Księgowość - Poznań
  7. Księgowość - Stare Miasto
Dodane 26 listopada 2021

Pozbruk Samodzielna Księgowa - Księgowy

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Poznań, Wielkopolskie

  • Wymagane doświadczenie: Tak

Opis

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, od 30 lat odnoszącą sukcesy na polskim rynku. Stawiamy na innowacyjność, nowe technologie i najwyższą jakość nie tylko produktów, ale również kultury pracy.

Oferujemy pracę w środowisku pełnym wyzwań i nowych projektów. Stawiamy na ludzi energicznych, którzy z pasją i zaangażowaniem podchodzą do każdego nowego zadania.

W związku z rozwojem, do zespołu finansowego poszukujemy:

Samodzielna Księgowa/ Księgowy

Miejsce pracy: Poznań, Sobota (pow. poznański)

Opis stanowiska

·       ewidencja księgowa faktur zakupowych i sprzedażowych, kontrola rejestrów VAT,

·       naliczenie i księgowanie podatków i opłat lokalnych i/lub delegacji krajowych i zagranicznych,

·       dekretacja, księgowanie innych zdarzeń gospodarczych,

·       wybrana sprawozdawczość do GUS,

·       prace związane z zamknięciem miesiąca i roku,

·       sporządzanie sprawozdania finansowego powierzonej spółki,

·       kalkulacja podatków, przygotowanie deklaracji,

·       stała współpraca z innymi podmiotami Grupy,

·       współpraca w ramach całego zespołu księgowego,

Wymagania

·       wykształcenie kierunkowe,

·       3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Samodzielna księgowa/ księgowy,

·       znajomość przepisów prawa podatkowego i rachunkowości,

·       bardzo dobra znajomość obsługi komputera w aspekcie MS Office,

·       sumienność i dokładność,

·       pracowitość,

·       wysokie poczucie odpowiedzialności,

·       zorientowanie na klienta (wewnętrznego i zewnętrznego),

·       komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

·       umiejętność organizacji pracy własnej i samodzielność w działaniu.

Oferujemy

·       pracę w centrali firmy - Sobota k. Poznania,

·       stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

·       pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji

na rynku,

·       współpracę z profesjonalnym zespołem ludzi,

·       możliwości rozwoju zawodowego.

ID: 703471570
User avatar

Pozbruk sp z o.o. sp. j

Na OLX od marzec 2014
Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?