Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Łódź
  7. Obsługa produkcji - Śródmieście
Dodane 26 listopada 2021

Pozbruk - Operator maszyny pakującej

  • 5 000 - 8 000 zł/mies. brutto

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Łódź, Łódzkie

  • Wymagane doświadczenie: Tak

Opis

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, od ponad 35 lat odnoszącą sukcesy na polskim rynku. Stawiamy na innowacyjność, nowe technologie i najwyższą jakość. Poszukujemy ludzi energicznych, którzy z pasją i zaangażowaniem podchodzą do każdego nowego zadania. W związku z dynamicznym rozwojem i zwiększeniem potrzeb produkcyjnych poszukujemy osób zainteresowanych pracą w charakterze:

Operator maszyny pakującej

Miejsce pracy: łódzkie/Teolin

Opis stanowiska:

Obsługa maszyn do pakowania kostki brukowej oraz kontrola jakości wyrobów

Wymagania:

wykształcenie minimum zawodowe w kierunku: mechanik / ślusarz / elektryk, odpowiedzialne i rzetelne podejście do powierzonych obowiązków,

dyspozycyjność,

chęć do nauki i rozwoju - istnieje możliwość rozwoju i awansu zawodowego, umiejętność współpracy w grupie,

mile widziane

· doświadczenie w obsłudze wózków widłowych

· znajomość zagadnień elektromechaniki

· mechaniki i naprawy maszyn

· hydrauliki siłowej

ID: 623001476
User avatar

Pozbruk z o.o. sp j

Na OLX od marzec 2014
Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?