Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Poznań
  7. Obsługa produkcji - Stare Miasto
Dodane 27 listopada 2021

Pozbruk - Operator maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Poznań, Wielkopolskie

  • Wymagane doświadczenie: Tak

Opis

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, od ponad 35 lat odnoszącą sukcesy na polskim rynku. Stawiamy na innowacyjność, najnowsze technologie i najwyższą jakość. Poszukujemy ludzi energicznych, którzy z pasją i zaangażowaniem podchodzą do każdego nowego zadania.

W związku z uruchomieniem nowej, pionierskiej fabryki, w której produkowane są płyty okładzinowe – według innowacyjnej na skalę światową technologii – poszukujemy do zespołu produkcyjnego osób zainteresowanych pracą w charakterze:

Pracownik Produkcji / Operator Maszyn i Urządzeń w Zakładzie Prefabrykacji

Opis stanowiska:

  • codzienna obsługa maszyn produkcyjnych,
  • dbanie o ciągłość produkcji,
  • praca przy prefabrykacji,
  • obróbka wyrobów betonowych,
  • praca zmianowa (2 lub 3 zmiany),
  • możliwość pracy na lini związanej min. z: Obróbką skrawaniem / Drukiem Cyfrowym / Produkcją płyt okładzinowych
  • miejsce pracy:

Centrala - Sobota k/Poznania

Wymagania:

  • chęć pracy przy prefabrykacji betonu,
  • odpowiedzialne i rzetelne podejście do powierzonych obowiązków,
  • dyspozycyjność,
  • chęć do nauki i rozwoju
  • umiejętność współpracy w grupie,
  • mile widziane (opcjonalnie):

·       doświadczenie w pracy jako operator wibroprasy

·       wiedza techniczna z zakresu obsługi maszyn produkcyjnych,

·       doświadczenie w obsłudze urządzeń produkcyjnych, szlifierki kątowej,

·       uprawnienia SEP (do 1 KV),

·       uprawnienia do obsługi wózków widłowych.

Oferujemy:

·      motywujący system wynagrodzenia prowizyjnego z gwarantowaną podstawą,

·      atrakcyjny system szkoleniowy,

·      współpracę z prężnie działającym i profesjonalnym zespołem ludzi,

·      możliwości rozwoju w dynamicznie działającym przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Osoby zaineresowane prosimy o aplikację poprzez załączony formularz.

ID: 614141530
User avatar

Pozbruk z o.o. sp j

Na OLX od marzec 2014
Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?