Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Sprzedaż i obsługa klienta
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Wielkopolskie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Poznań
  7. Zarządzanie sprzedażą - Stare Miasto
Dodane 26 listopada 2021

Pozbruk - Menadżer Projektu

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Samozatrudnienie

  • Poznań, Wielkopolskie

  • Branża: Nieruchomości, budownictwo

  • Wymagane doświadczenie: Tak

Opis

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, od ponad 35 lat odnoszącą sukcesy na polskim rynku. Stawiamy na innowacyjność, najnowsze technologie i najwyższą jakość. Poszukujemy ludzi energicznych, którzy z pasją i zaangażowaniem podchodzą do każdego nowego zadania.

aktualnie poszukujemy kandydata do pracy na stanowisko:

Menadżera Projektu

Opis stanowiska:

  • bezpośrednie wsparcie Szefa Działu Prefabrykacji w prowadzeniu inwestycji,
  • kontrola wykonanych robót montażowych i kontakt z kierownictwem budów,
  • kontrola działu kosztorysowania konstrukcji z prefabrykatów żelbetowych,
  • sporządzanie dokumentacji powykonawczej realizowanych inwestycji,
  • współpraca z biurami konstrukcyjno-projektowymi i architektonicznymi w celu wsparcia działań handlowych Spółki,
  • kontrola kosztów inwestycji wycenianych przez biuro projektowe POZBRUK,
  • organizacja pracy działu wycen,
  • reprezentowanie spółki w kontaktach z podmiotami zewnętrznymi w zakresie dedykowanego doradztwa technicznego na etapie ofertowania, jak i realizacji projektów,
  • odpowiedzialność za promowanie marki POZBRUK jako innowacyjnego i zorientowanego na potrzeby klienta partnera biznesowego (prezentacje, prelekcje, szkolenia, uczestnictwo w targach branżowych).
  • Miejsce pracy, Sobota, ul. Poznańska 43

Wymagania:

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołami, min 2 lata,
  • doświadczenie w sporządzaniu dokumentacji powykonawczej realizowanych inwestycji,
  • wykształcenie wyższe kierunkowe – budownictwo, specjalność: konstrukcje budowlane i inżynierskie,
  • 4-letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku w branży budowlanej,
  • bardzo dobra znajomość MS Office, AutoCAD,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne takie jak: komunikatywność, budowanie i rozwijanie relacji, nastawienie na współpracę,
  • rozwinięta orientacja na klienta, nastawienie na sukces i wynik,
  • chęć ciągłego samodoskonalenia i rozwoju,
  • dobra znajomość obsługi urządzeń biurowych

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz motywujący system premiowy,
  • stabilną pracę w nowoczesnym stale rozwijającym się przedsiębiorstwie,
  • możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • współpracę z profesjonalnym i dynamicznym zespołem ludzi.
ID: 679191656
User avatar

Pozbruk sp z o.o sp j

Na OLX od marzec 2014
Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?