Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Łódź
  7. Obsługa produkcji - Śródmieście
Dodane 26 listopada 2021

Pozbruk - Elektryk, elektromechanik

  • 6 700 - 7 000 zł/mies. brutto

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Łódź, Łódzkie

  • Wymagane doświadczenie: Tak

Opis

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, od ponad 35 lat odnoszącą sukcesy na polskim rynku. Stawiamy na innowacyjność, nowe technologie i najwyższą jakość. Poszukujemy ludzi energicznych, którzy z pasją i zaangażowaniem podchodzą do każdego nowego zadania.

W związku z dynamicznym rozwojem i zwiększeniem potrzeb produkcyjnych poszukujemy osób zainteresowanych pracą w charakterze:

Elektryk, Elektromechanik

Opis stanowiska:

  • Utrzymanie w ruchu linii produkcyjnej elementów betonowych
  • praca w godzinach 7-15, dyspozycyjność w czasie awarii,
  • miejsce pracy: Teolin k/Łodzi

Wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe : elektryk, elektromechanik

·       Uprawnienia SEP do 1 kV

·       Znajomość instalacji przemysłowych

·       Podstawowa znajomość automatyki przemysłowej mile widziana

  • odpowiedzialne i rzetelne podejście do powierzonych obowiązków,
  • dyspozycyjność,
  • chęć do nauki i rozwoju - istnieje możliwość rozwoju i awansu zawodowego,
  • umiejętność współpracy w grupie,

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę przy linii produkcyjnej przy najnowszych technologiach,
  • możliwość rozwoju zawodowego.
ID: 631266368
User avatar

Pozbruk z o.o. sp j

Na OLX od marzec 2014
Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?