Przejdź do głównej części
Dodaj ogłoszenie
Tomasz
Dodane 25 września 2024

Poszukujemy Pań Pokojowych do Pracy w Hotelu w Centrum Warszawy

Wynagrodzenie

6 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis stanowiska: Poszukujemy Pań Pokojowych do pracy w renomowanym hotelu zlokalizowanym w centrum Warszawy. Do obowiązków będzie należało dbanie o czystość i porządek w pokojach hotelowych oraz pomieszczeniach wspólnych, zgodnie z najwyższymi standardami jakości.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie netto od 4000 do 6000 PLN

  • Szkolenie na miejscu w hotelu

  • Umowę o pracę

  • Pomoc w przygotowaniu dokumentów pobytowych dla cudzoziemców

Wymagania:

  • Dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku (nie jest to jednak warunek konieczny)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w prestiżowym hotelu

  • Pracę w przyjaznej atmosferze

  • Możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny.

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoją karierę w branży hotelarskiej!

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 726305475