2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Pomorskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Chwaszczyno
Dodane 15 maja 2024

Poszukujemy kandydatów na stanowisko Pracownik Działu Handlowego

Lokalizacja

Chwaszczyno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Opis

Opis stanowiska:

-  realizacja sprzedaży , praca na sali sprzedażowej w obsłudze Klientów (obsługa Klientów: diagnoza potrzeb klienta , właściwy dobór kruszyw oraz prezentacja)

- realizowanie planów sprzedażowych

- kontakt osobisty, telefoniczny i e-mailowy z Klientami

- rozbudowa działu sprzedaży w zakresie nowych możliwości sprzedażowych

- dbanie o estetykę, wygląd i atrakcyjność ekspozycji

- nadzorowanie przygotowywanych towar zamówionych przez klientów

- udział w akcjach promocyjnych działu sprzedaży

Wymagania:

- minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

- prawo jazdy kat B

- wykształcenie min. średnie

- wysoka kultura osobista

- skuteczna organizacja pracy, planowanie zadań oraz ustalanie priorytetów

- rzetelność i odpowiedzialność

- umiejętność pracy w zespole

- łatwość nawiązywania kontaktów

- znajomość branży budowlanej / ogrodniczej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- niezbędne narzędzia pracy

- pracę w zgranym, doświadczonym zespole

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Lokalizacja

Chwaszczyno,

Pomorskie

Pomorskie, Chwaszczyno
ID: 895690734