1. Strona główna
  2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Pozostałe w Finanse i księgowość
  5. Pozostałe w Finanse i księgowość - Wielkopolskie
  6. Pozostałe w Finanse i księgowość - Poznań
  7. Pozostałe w Finanse i księgowość - Jeżyce
Dodane 08 czerwca 2021

poszukiwany pracownik do księgowości

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Poznań, Wielkopolskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Opis stanowiska:

  • weryfikacja i księgowanie faktur
  • księgowanie raportów kasowych
  • wprowadzanie przelewów bankowych
  • aktywny udział w przygotowaniu sprawozdań finansowych
  • prowadzenie rozliczeń międzyokresowych kosztów

Wymagania:

  • doświadczenie w dziale księgowości mile widziane
  • atutem będzie znajomość obsługi programu Comarch CDN XL
  • znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)
  • wiedza z zakresu podstawowych zasad rachunkowości i podatków
  • umiejętność współpracy w zespole
  • umiejętność pracy pod presją czasu oraz organizacji pracy własnej
  • odpowiedzialność, systematyczność, terminowość

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • dogodną lokalizację w Poznaniu
  • pakiet socjalny: bony i paczki świąteczne, dopłaty do wypoczynku
  • dodatkowe benefity: opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe

Anna

Na OLX od czerwiec 2012
ID: 681370335Report this ad