Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Małopolskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Nowy Sącz
Dodane 20 czerwca 2022

Poszukiwany Doradca klienta do Biura Nationale Nederlanden

  • 4 500 - 8 500 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Niepełny etat

  • Typ umowy

    Samozatrudnienie

  • Nowy Sącz, Małopolskie

  • Wymagane doświadczenie: Nie

  • Kadra kierownicza

  • Rekrutacja online

Opis

Wychodząc naprzeciw obecnie panującej sytuacji poszukujemy specjalistów ds. sprzedaży ubezpieczeń grupowych w Małopolsce.

Jako firma nowoczesna oferujemy zupełnie nowy na rynku ubezpieczeń - MODEL ZDALNEJ OBSŁUGI KLIENTA

Dzięki temu stworzyliśmy również możliwość pracy zdalnie co za tym idzie otwierają się zupełnie nowe drzwi dla szukających nowych możliwości zawodowych.

Możesz pracować skąd chcesz i kiedy chcesz.

Kogo szukamy?

- osoby przedsiębiorczej

- komunikatywnej

- ambitnej - z minimum wykształceniem średnim

- zaangażowanej, ale również takiej, która chce się uczyć i rozwijać!

Co w zamian oferujemy?

- pracę w jednej z największych firm ubezpieczeniowych w Europie

- najwyższe standardy pracy i obsługi klienta

- szkolenia, wdrożenia i pomoc na każdym etapie pracy i rozwoju

- bardzo atrakcyjny system wynagrodzeń

- podstawa plus prowizje

- bogaty pakiet benefitów

- wyjazdy szkoleniowe i integracyjne

- pracę w oparciu o umowę o współpracy (kontrakt B2B)

Jakie będą Twoje obowiązki?

- sprzedaż rozwiązań Nationale Nederlanden

- tworzenie długofalowych relacji z klientami

- obsługa sprzedażowa i posprzedażowa klientów

- udział w szkoleniach i stałe podnoszenie kwalifikacji

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

ID: 622250207