2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Małopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Kraków
  7. Przedstawiciel handlowy - Podgórze Duchackie
Marzena
Dodane 16 kwietnia 2024

Poszukiwany Skuteczny Przedstawiciel Handlowy

Wynagrodzenie

4 500 - 12 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Podgórze Duchackie

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaRekrutacja onlineKadra kierownicza

Chcesz pracować w zróżnicowanym wiekowo, nowoczesnym zespole sprzedażowym ?

Czujesz potrzebę nowego zawodowego wyzwania?

Szukasz pracy w której Twoje zaangażowanie zostanie bardzo dobrze docenione finansowo?

Cenisz sobie wsparcie przełożonych?

Mamy to wszystko !

Dołącz do mojego zespołu i realizujmy wspólne cele przy jednoczesnej dużej autonomii !

Korzyści ze współpracy:

• Podstawa min. 3 000 zł + Wysokie Prowizje + System Premiowy = min. 4 500 PLN

• bogata oferta benefitów: Ubezpieczenie Grupowe, Medicover, Karta Multisport

• profesjonalne szkolenia stacjonarne oraz wyjazdowe

• wsparcie Menedżera zarówno na początku kariery jak i w kolejnych latach

• wsparcie w budowaniu własnego biznesu i osobistej strategii pozyskiwania klientów

• możliwość realizacji swoich marzeń

• biuro w Krakowie - praca w dowolnym miejscu

• przyjazna atmosfera w pracy

Jakie będą Twoje zadania:

• sprzedaż produktów Nationale-Nederlanden

• obsługa klientów wg naszych standardów

• stałe dokształcanie i doskonalenie umiejętności

Jesteś Kandydatem, którego szukam jeśli:

• posiadasz średnie wykształcenie - warunek konieczny

• jesteś otwarty i potrafisz budować relacje z ludźmi

• jesteś osobą etyczną

• potrafisz uważnie słuchać i jesteś pozytywnie nastawiony do świata

• wiesz czego chcesz, jesteś zdeterminowany i nastawiony na realizację celu

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Podgórze Duchackie
ID: 550619208