2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Małopolskie
  6. Obsługa hotelowa - Kraków
  7. Obsługa hotelowa - Stare Miasto
Dodane 02 maja 2024

Portier - Grand Hotel Kraków

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyZapraszamy seniorów

Opis

Grand Hotel w Krakowie

poszukuje osoby na stanowisko:

Portier

Opis stanowiska:

  • wykonywanie czynności związanych z bezpośrednią obsługą gości hotelowych

  • dbałość o estetykę otoczenia i wysoki standard obsługi gości

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na tym lub na podobnym stanowisku

  • znajomość języka angielskiego

  • komunikatywność-umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji

  • miła prezencja, wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • różne formy zatrudnienia

  • pracę w renomowanym hotelu.

  • terminowo wypłacane wynagrodzenie,

  • wsparcie w okresie wdrożenia i pracy,

  • odzież służbową o której pranie i prasowanie dbamy my.

Mile widziani emeryci.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez

opcję "Aplikuj teraz" znajdującą się na dole ogłoszenia

Prosimy o przesłanie cv wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Administratorem danych osobowych kandydatów do pracy jest Wawel-Imos International Spółka Akcyjna, ul. Radzikowskiego 109, 31-342 Kraków. Dane przetwarzane są w celu rekrutacji i zatrudnienia i ich podanie jest obowiązkowe w zakresie określonym przepisami prawa pracy, w szczególności przez Kodeks Pracy. Dane nie są przekazywane żadnym nieuprawnionym odbiorcom, ani też do państw trzecich. Odbiorcami danych mogą być jedynie osoby i podmioty upoważnione do przetwarzania danych oraz uprawnione na podstawie przepisów prawa organy publiczne. Dane są przechowywane przez czas określony w szczególnych przepisach prawa. Osobie której dane dotyczą, przysługuje prawo do wglądu w swoje dane, prawo ich uzupełniania i obowiązek zgłaszania administratorowi zmiany danych osobowych. Osoby, których dane dotyczą, mogą kontaktować się z Administratorem danych we wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem ich danych osobowych oraz mają obowiązek zgłaszać do Administratora wszelkie incydenty i naruszenia dotyczące bezpieczeństwa danych osobowych do których przetwarzania są upoważnione.

CV kandydatów nie rozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres 1 roku na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Grand Hotel Kraków

ul. Sławkowska 5/7

31-014 Kraków

tel. 12 424 08 05

tel.  69*******78

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 725884637