2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Cukiernik, piekarz
  5. Cukiernik, piekarz - Lubuskie
  6. Cukiernik, piekarz - Zielona Góra
Auchan Zielona Góra
Dodane 15 kwietnia 2024

cukiernik - Auchan Zielona Góra

Lokalizacja

Zielona Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W Schiever POLSKA budujemy relacje oparte na naszych 3 wartościach: Szacunek, Energia i Niezależność.

Promujemy równość w miejscu pracy poprzez politykę równych szans oraz przeciwdziałanie dyskryminacji.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: cukiernik

Miejsce pracy: Auchan Zielona Góra

OFERUJEMY:

  • -umowę o pracę na pełen etat i terminowe wynagrodzenie,

  • -praca jednozmianowa w godzinach od 6 do 14.

  • -stabilną pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • -wdrożenie na stanowisko pracy,

  • -premie kwartalne uzależnione od wyników Twojej pracy,

  • -prywatną opiekę medyczną, która kosztuje Cię jedynie 50gr miesięcznie (nieograniczony dostęp do lekarzy w 35 specjalizacjach, w tym np.: alergolog, ginekolog, chirurg, ortopeda, kardiolog, onkolog, okulista),

  • -atrakcyjne świadczenia socjalne,

  • -ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach,

  • -z nami możesz pomóc innym, biorąc udział w wolontariacie pracowniczym „Dobroczynni”.

TWOJE ZADANIA:

  • -produkcja artykułów cukierniczych,

  • -obsługa pieców w celu odpieku.

OCZEKUJEMY:

  • -doświadczenia na oferowanym stanowisku lub wykształcenia w tym kierunku,

  • -zaangażowania w pracę,

  • -umiejętności pracy w zespole.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, zgłoś się do nas, kliknij przycisk APLIKUJ!

*Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 625517417