2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Nowy Kawęczyn
Elżbieta Stępień
Dodane 22 kwietnia 2024

Pomocnik Operatora Maszyn Introligatorskich

Lokalizacja

Nowy Kawęczyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

UDS S.A. od kilkudziesięciu lat jest partnerem największych światowych korporacji na bieżąco obserwującym i wdrażającym innowacyjne narzędzia i technologie z branży poligraficznej w celu zapewnienia najwyższej możliwej jakości, czego potwierdzeniem są liczne nagrody i wyróżnienia oraz wdrożone systemy zarządzania ISO 9001, 14001 , HACCP oraz FSC.

W związku z dynamicznym rozwojem Firmy prowadzimy rekrutacje na stanowisko:

POMOCNIK OPERATORA MASZYN INTROLIGATORSKICH

Miejsce pracy: Nowy Kawęczyn/k. Skierniewic

Zakres obowiązków:

  • Obsługa maszyn introligatorskich;

  • Regulacja i monitorowanie parametrów produkcji;

  • Przestrzeganie procedur jakości;

  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy;

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji;

  • Znajomości obsługi komputera;

  • Dyspozycyjności i samodzielności;

  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym (12 godzinnym);

  • Umiejętności pracy w zespole i zaangażowania;

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w branży poligraficznej;

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Możliwość rozwoju w strukturze firmy;

  • Szkolenia podnoszące kompetencje zawodowe;

  • Prywatną opiekę medyczną;

  • Grupowe ubezpieczenie na życie;

  • Pracę w zgranym i pomocnym zespole.

Każda aplikacja powinna zawierać klauzulę.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumencie aplikacyjnym, przez UDS S.A.. z siedzibą w Nowym Kawęczynie (96-115), ul. Nowy Kawęczyn 32a, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Mam prawo wycofać udzieloną zgodę w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie takiej zgody przed jej cofnięciem”.

W przypadku gdyby nie doszło do zatrudnienia Państwa na stanowisku, którego dotyczy niniejsze ogłoszenie o pracę, a byliby Państwo zainteresowani objęciem ich procesami rekrutacji prowadzonymi w przyszłości, prosimy o dodanie dodatkowo następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumencie aplikacyjnym, przez UDS S.A. siedzibą w Nowym Kawęczynie (96-115), ul. Nowy Kawęczyn 32a , dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych. Mam prawo wycofać udzieloną zgodę w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie takiej zgody przed jej cofnięciem”.

Administratorem danych jest UDS S.A. z siedzibą w: Nowy Kawęczyn 32a, 96-115 Nowy Kawęczyn, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000258955, której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla Łodzi – Śródmieścia w Łodzi, XX Wydział Gospodarczy KRS, NIP 836-178-11-29.

Lokalizacja

Nowy Kawęczyn,

Łódzkie

Łódzkie, Nowy Kawęczyn
ID: 742038062