2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Podlaskie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Rutki Nowe
Dodane 20 kwietnia 2024

Pomocnik ogrodnika, ogrodnik

Wynagrodzenie

24 - 28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Rutki Nowe

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Inny

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Poszukuję pracownika do pomocy w pracach w zakładaniu i pielęgnacji ogrodów.

Wymagania:

  • podstawowa wiedza budowlano-techniczna

  • zaangażowanie i dokładność w wykonywanej pracy

Zakres obowiązków:

  • sadzenie i pielęgnowanie roślin

  • prace ziemne

  • zakładanie i pielęgnacja trawników

  • obsługa maszyn i urządzeń ogrodniczych

  • przycinanie, formowanie żywopłotów

  • inne prace ogrodnicze

    Jest to praca sezonowa z możliwością dłuższej współpracy.

    Praca od poniedziałku do piątku. Dla chętnych czasami soboty.

    Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz do zaangażowania w realizację powierzonych zadań. Stawka początkowa za godz. 22-25 zł netto

Lokalizacja

Rutki Nowe,

Podlaskie

Podlaskie, Rutki Nowe
ID: 756509720