1. Strona główna
  2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Zachodniopomorskie
  5. Budowa / remonty - Gryfice

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane 08 czerwca 2021

Pomocnik montera

  • 3 500 - 4 000 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Gryfice, Zachodniopomorskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Indemar Sp. z o.o.

odział w Gryficach

otwiera nabór na stanowisko:

Pomocnik montera sieci teletechnicznej

Indemar Sp. z o.o. otwiera nabór na stanowisko:

Pomocnik montera instalacji teletechnicznych i elektrycznych

Podstawowy zakres obowiązków:

  • prace związane z układaniem linii światłowodowych
  • prace związane z budową zewnętrznych sieci telekomunikacyjnych i elektrycznych
  • montaż kanalizacji teletechnicznej

Oczekiwania:

  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność współpracy w zespole
  • wykształcenie średnie lub zawodowe
  • komunikatywność i zdolność uczenia się

Informacja skierowana również do osób zainteresowanych możliwość nabyciem doświadczenia

 i uprawień:

  • Uprawnienia operatora koparko-ładowarki

Praca dla osób zainteresowanych pracą w delegacji.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Zgłoszenia winny posiadać załączoną klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Indemar Sp.

Na OLX od wrzesień 2014

xxx xxx xxx

ID: 671609759