Wiadomości
Dodaj ogłoszenie
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Lubelskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Lublin
Dodane 17 lipca 2024

Pomocnik mechanika - regeneracja silników wielkogabarytowych

Wynagrodzenie

4 500 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Wymiar pracy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

🇺🇦 Автоматичний переклад українською

Opis

DZIAK Heavy Duty Engines zatrudni Pracownika na stanowisko Pomocnik mechanika przy regeneracji silników wielkogabarytowych.

Zadania:

  • przygotowanie podzespołów silnikowych do pomiarów i weryfikacji oraz obróbki mechanicznej

  • mycie i czyszczenie

  • pomoc mechanikowi w pomiarach i weryfikacji podzespołów silnikowych

Od kandydata oczekujemy:

  • dokładności i odpowiedzialności

  • chęci zdobywania nowej wiedzy

  • gotowości do pracy dwuzmianowej

Oferujemy:

  • pełne szkolenie stanowiskowe

  • ciekawą pracę opartą o nowoczesne technologie w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • możliwość zdobywania unikatowych umiejętności

  • umowę o pracę

  • kartę MULTI SPORT (dofinansowaną przez Pracodawcę)

  • ubezpieczenie grupowe (dofinansowane przez Pracodawcę)

  • dopłaty do dojazdów do miejsca pracy (powyżej 15 km)

  • kawa/herbata w firmowej jadalni

Jeżeli chcesz się upewnić czy to praca dla Ciebie – zapraszamy na okres próbny.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 902402968

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?