Wiadomości
Dodaj ogłoszenie
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Dolnośląskie
  6. Kucharz - Wrocław
  7. Kucharz - Fabryczna
Dodane 20 czerwca 2024

Pomocnik kucharza

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Wymiar pracy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

🇺🇦 Автоматичний переклад українською

Opis

Do naszej restauracji specjalizującej się w kuchni koreańskiej przy ul. Zaporoskiej we Wrocławiu poszukujemy osób na stanowisko pomocnik kucharza.

Zakres obowiązków

doraźna pomoc kucharzowi

wstępna obróbka produktów do przygotowania posiłków

zmywanie i sprzątanie kuchni

współpraca z personelem restauracji

Nasze oczekiwania

mile widziane doświadczenie w pracy w gastronomii

wymagane posiadanie ważnej książeczki zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych (lub gotowość jej wyrobienia)

rozwinięte umiejętności komunikacyjne, rzetelność, pozytywne nastawienie do wykonywanych obowiązków

podzielność uwagi

konieczne przestrzeganie procedur oraz zasad sanitarnych

mile widziana znajomość języka angielskiego

dyspozycyjność w weekendy (restauracja jest czynna od poniedziałku do soboty w godz. 12:00-22:00)

W zamian oferujemy

praca na cały etat lub w niepełnym wymiarze na podstawie umowy zlecenie lub umowy o pracę (do ustalenia zgodnie z oczekiwaniami pracownika)

wyjątkowe środowisko pracy, które pozwoli na poznanie kultury oraz kuchni koreańskiej

możliwości rozwoju i nauki nowych umiejętności

harmonogram pracy dostosowany do potrzeb pracownika - do ustalenia podczas rozmowy kwalifikacyjnej

wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zaangażowania

szkolenie produktowe, szkolenie z menu

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numer telefonu wskazany w ogłoszeniu.

For our restaurant specializing in Korean cuisine on Zaporoska Street in Wroclaw, we are looking for people for the position of cook’s assistant.

Responsibilities

ad hoc assistance to the cook

pre-processing of products for meal preparation

washing and cleaning the kitchen

cooperating with restaurant staff

Our expectations

experience in food service is welcome

required to have a valid health check-up for sanitary-epidemiological purposes (or being ready to obtain one)

developed communication skills, reliability, positive attitude to assigned  duties

divisibility of attention

necessary adherence to procedures and sanitary rules

English language skills will be an asset

availability on weekends (the restaurant is open from Monday to Saturday, between 12:00-22:00 p.m.)

In return, we offer

full-time or part-time work on the basis of a contract of mandate or employment contract (to be determined according to the expectations of the employee)

an unique work environment that will allow you to experience Korean culture and cuisine

opportunities to develop and learn new skills

work schedule tailored to the needs of the employee - to be determined during the interview

salary commensurate with experience and commitment

product and menu training

If interested, please contact us at the phone number indicated in the ad.

Lokalizacja

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 926139810

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?