Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Piła
Dodane 23 listopada 2022

Pomocnik drukarza - praca od zaraz!

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Piła, Wielkopolskie

  • Praca w weekendy

  • Wymagane doświadczenie: Nie

  • Praca zmianowa

Opis

Firma Colours Factory Sp. z.o.o, jest jedną z najszybciej rozwijających się firm z sektora poligraficznego i reklamowego w Polsce. Od 2005r., zajmujemy się drukiem produktów, które pomagają naszym Klientom osiągać sukces w biznesie. Aktualnie poszukujemy pomocnika maszynisty offsetowego (drukarza).

Zakres obowiązków:

  • zapewnienie ciągłości pracy maszyny - dostarczanie surowca,
  • wykonywanie okresowych prac konserwacyjnych maszyn (smarowanie, czyszczenie),
  • dostarczanie naświetlonych płyt i umieszczanie ich w maszynie,
  • składowanie i zabezpieczenie wyrobu gotowego na hali produkcyjnej,
  • utrzymanie czystości na stanowisku pracy, zgłaszanie usterek, awarii maszyn.

Wymagania:

  • wykształcenie m.in zawodowe,
  • dyspozycyjność– gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym, czterobrygadowym (godziny pracy: 7-19, 19-7, - dzięki temu systemowi masz więcej dni wolnych w miesiącu)
  • odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
  • komunikatywność, punktualność, sumienność,
  • doświadczenie na produkcji będzie atutem.

To oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze na podstawie umowy o pracę,
  • nagrody pieniężne w programie poleceń pracowniczych,
  • system premiowy po przepracowanym okresie próbnym,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • proces wdrożenia do pracy, wsparcie przełożonego oraz zespołu,
  • dostęp do platformy szkoleniowej - nauka języka angielskiego i niemieckiego,
  • przyjazną atmosferę do pracy, wspólna celebracja świąt okolicznościowych.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, aplikuj! Czekamy właśnie na Ciebie!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

ID: 783259355