1. Strona główna
  2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Łódzkie
  5. Pozostałe oferty pracy - Aleksandrów Łódzki

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane 12 maja 2021

Pomocnik barwiarza - Zgierz

  • 3 000 - 4 500 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Aleksandrów Łódzki, Łódzkie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Opis stanowiska:

·       pomoc barwiarzom przędzy w procesie barwienia (m.in w przygotowaniu wsadów barwiarskich wg planu produkcji)

·       załadunek i rozładunek przędzy do/z maszyn barwiarskich

·       dozowanie chemii do maszyn barwiarskich zgodnie z receptą technologiczną

odważanie barwników i środków pomocniczych

Wymagania:

·       sprawności fizycznej

·       dyspozycyjność do pracy w systemie równoważnym po 12 godzin (6-18 i 18-6)

·       dobra organizacja pracy

Co mamy do zaoferowania ?

·       możliwość rozwoju zawodowego

·       zdrożenia własnych pomysłów oraz rozwiązań

 ·       zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

 ·       przystąpienie do pakietu medycznego, grupowego ubezpieczenie, nabycia karty sportowej

 ·       pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

·       ciekawą pracę w kreatywnym zespole

·       umowę o pracę na pełen etat

·       dofinansowanie do obiadów

Małgorzata

Na OLX od sierpień 2016

xxx xxx xxx

ID: 677290520Zgłoś