1. Strona główna
  2. Praca
  3. Opieka
  4. Opieka nad dziećmi
  5. Opieka nad dziećmi - Mazowieckie
  6. Opieka nad dziećmi - Warszawa
  7. Opieka nad dziećmi - Praga-Południe
Dodane Dzisiaj o 01:48

pomoc do opieki nad dziećmi od 1 do lat 3 do żłobka Jak u mamy

  • 3 074,40 - 3 256 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa zlecenie

  • Warszawa, Mazowieckie

  • Elastyczny czas pracy

  • Wymagane doświadczenie: nie

Opis

Żłobek "Jak u mamy "w Warszawie (Praga Południe- ul. Libijska 4c oraz 2 s) poszukuje dwóch osób do pracy na stanowisku pomoc opiekunki nad dziećmi wieku od 1 do lat 3.

Praca najpóźniej od 1 października na etat (tylko umowa zlecenie).

Zakres obowiązków m.in:

  • pomoc w opiece dydaktyczno – wychowawczej nad dziećmi
  • przygotowanie (mamy catering) i podawanie posiłków dla dzieci
  • pomoc w karmieniu dzieci
  • przewijanie i dbanie o higienę dzieci
  • dbanie o porządek w salach i pomieszczeniach, z których przebywają dzieci
  • pomoc w ubieraniu dzieci/ wychodzeniu z nimi na plac zabaw
  • wsparcie i współpraca z innymi pracownikami w zakresie opieki i organizowania zajęć dla dzieci

Poszukujemy osób:

  • pracowitych
  • dobrze zorganizowanych
  • zaangażowanych
  • miłych
  • mających dobry kontakt z dziećmi/ludźmi

Chętnie zatrudnimy osoby, które mają status studenta/ uczą się zaocznie. W odpowiedzi na ogłoszenie proszę określić swoją dyspozycyjność.

Wynagrodzenie: 18,30-18,50 zł/godz.

Mile widziane osoby z doświadczeniem w pracy w podobnej placówce.

Szukamy osób zainteresowanych dłuższą z nami współpracą.

Oferujemy pracę z młodym zespole, możliwości rozwoju/awansu, sympatyczne miejsce pracy- dom z ogrodem w cichej dzielnicy.

Prosimy o przesłanie cv ze zdjęciem na adres mailowy. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatkami/kandydatami.

pozdrawiam serdecznie,

Ewa Nowik

Właścicielka Placówki

ID: 615947755
User avatar

Ewa

Na OLX od maj 2016

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?