1. Strona główna
  2. Praca
  3. Kasjer, pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu - Wielkopolskie
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Środa Wielkopolska
Dodane 26 lipca 2021

POLOmarket w Środzie Wlkp. zatrudni pracownika na dział mięsny

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Środa Wielkopolska, Wielkopolskie

  • Specjalne wymagania: książeczka sanepidowska

  • Wymagane doświadczenie: nie

Opis

POLOmarket poszukuje kandydatów na stanowisko:

SPRZEDAWCA PRODUKTÓW ŚWIEŻYCH

Zadania:

• obsługa klientów przy ladzie mięsnej

• dbanie o prawidłową jakość i ekspozycję towarów

• dbanie o czystość w miejscu pracy

Wymagania:

• dyspozycyjność

• zaangażowanie

• aktualna książeczka sanepidowska lub zaświadczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych

• podstawowa znajomość elementów mięsa

Oferujemy:

• stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

• pracę w pełnym wymiarze godzin

• wynagrodzenie zasadnicze + system premiowy

• pracownicza karta zniżkowa

• pakiet socjalny (m.in. bony świąteczne, prywatna opieka medyczna)

• dodatek motywacyjny

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU I ZAŁĄCZ SWOJE CV !

ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO DO KONTAKTU WYŁĄCZNIE Z WYBRANYMI KANDYDATAMI

ID: 678508659
User avatar

POLOmarket

Na OLX od kwiecień 2018

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?