2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Małopolskie
  6. Obsługa hotelowa - Kraków
  7. Obsługa hotelowa - Stare Miasto
aneta.tylutka
Dodane 08 maja 2024

Osoba sprzątająca - strefy publiczne w 5* Hotelu sieci Hilton

Wynagrodzenie

3 600 - 3 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Hotel Saski powstał w 1820 roku w wyniku połączenia czterech sąsiednich kamienic w pobliżu krakowskiego rynku.

Dołącz do nas już dziś !

Let’s bring legend back to life…together!

Zakres obowiązków:

  • Utrzymanie porządku i czystości w częsciach wspólnych,(lobby, restauaracja, korytarze, biura hotelowe, etc)

  • sprawdzenie pokojów na popołudniowy przyjazd gosci,

  • raportowanie do bezpośredniego przełożonego,

  • prawidłowe i terminowe wykonywanie zadań wynikających ze specyfikacji zajmowanego stanowiska,

  • dystrybucja środków czystości i sprzętu do sprzątania

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie na stanowisku pokojówki/pokojowego mile widziane,

  • znajomość j.angielskiego mile widziana,

  • zaanagażowanie i dokładność w wykonywaniu obowiązków,

  • bardzo dobra kondycja fizyczna pozwalająca na prcę fizyczną,

  • dobra znajomość języka polskiego w przypadku obcokrajowców.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie,

  • praca w pełnym etacie lub dorywcza -zmianowa od 6.00 lub godz. 14.00 )

  • możliwość rozpoczęcia kariery zawodowej w ramach międzynarodowej sieci Hilton;

  • pracę w przyjaznej atmosferze,

  • posiłki w stołówce pracowniczej finansowanej przez pracodawcę,

  • pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe, pakiet sportowy,

  • zniżki na pobyt w hotelach Hilton na całym świecie,

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 760408429