1. Strona główna
  2. Praca
  3. Zdrowie i opieka
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Mazowieckie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Warszawa
  7. Pracownicy ochrony zdrowia - Ursynów

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane May 18, 2020

Podolog Ursynów Centrum DERMAPES

  • 4 000 - 6 500 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa zlecenie

  • Warszawa, Mazowieckie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Specjalistyczne Centrum Podologiczno-Medyczne DERMAPES

Specjalistyczne Centrum Podologiczno-Medyczne DERMAPES jest nowoczesnym centrum świadczącym prywatne usługi w zakresie podologii, fizjoterapii, indywidualnych wkładek ortopedycznych i innych. Mieścimy się w Warszawie (Ursynów) przy ul. Romera 10.

Centrum DERMAPES poszukuje pracowników na stanowisko PODOLOG.

Obowiązki:

·      Przeprowadzanie konsultacji podologicznych,

·      Wykonywanie zabiegów z zakresu podologii,

·      Trafne rozpoznawanie zmian na płytkach paznokciowych oraz skórze stóp, dobieranie odpowiednich terapii.

Wymagania:

·      Ukończone studia wyższe na kierunku kosmetologia/ podologia,

·      Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku podolog,

·      Ciągłe doskonalenie umiejętności oraz pozyskiwanie nowej wiedzy w zakresie Podologii,

·      Wiedza z zakresu dezynfekcji oraz sterylizacji,

·      Punktualność,

·      Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,

·      Wysoka kultura osobista, delikatność,

·      Schludna i elegancka aparycja,

·      Inicjatywa i aktywne podejście do obowiązków zawodowych,

·      Umiejętność pracy w zespole,

·      Umiejętność planowania i organizacji czasu pracy,

·      Znajomość oferty placówki,

·      Znajomość języka angielskiego (mile widziane).

Oferujemy:

·      Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/ umowa-zlecenie/ staż

·      Samodzielne stanowisko pracy,

·      Rabaty na produkty oraz zabiegi,

·      Dodatkowe szkolenia z zakresu podologii w celu poszerzania umiejętności,

·      Wsparcie doświadczonego podologa,

·      Przyjazną atmosferę,

·      Uniform firmowy,

·      Możliwość rozwoju,

·      Elastyczne godziny pracy,

·      Wynagrodzenie podstawowe + premie od zabiegu oraz sprzedaży produktów.

Prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres e-mail kontakt(małpka)dermapes.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

CV powinno zawierać klauzulę o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

ID: 544802705Zgłoś