Wiadomości
Dodaj ogłoszenie
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Pomorskie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Gdańsk
  7. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Wrzeszcz
Marcin Grzywacz, Jacek Gorbaczow
Dodane 19 czerwca 2024

Płatny staż/Praktyka Doradca Klienta, Phinance, Trójmiasto

Wynagrodzenie

3 000 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Wrzeszcz

Wymiar pracy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Inny, Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

🇺🇦 Автоматичний переклад українською

Opis

W Phinance zapewniamy profesjonalne doradztwo finansowe klientom już od 20 lat. Oferujemy ponad 970 produktów w 52 oddziałach w całej Polsce. Jako jedna z największym firm pośrednictwa finansowego w kraju, dajemy doskonałe możliwości rozwoju naszym pracownikom.

Pomożemy Ci stać się jednym z najlepszych doradców finansowych w Polsce, nawet, jeśli jeszcze nie masz doświadczeni!

Zakres obowiązków:

  • Analiza potrzeb klienta indywidualnego/biznesowego (prowadzenie konsultacji na żywo/online w zakresie finansów osobistych)

  • Analiza umów, które klienci już mają ocena opłacalności

  • Doradztwo w zakresie produktów finansowych

  • Pozyskiwanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientem

  • Dbałość o standardy obsługi Klienta oraz kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy Phinance

  • Praca na systemie CRM

Poszukiwane kompetencje:

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Zaświadczenie o niekaralności

  • Zaangażowanie i chęć rozwoju

  • Wysoka kultura osobista

  • Prawo jazdy kat. B mile widziane

Oferujemy:

  • Część pracy możesz wykonywać w biurze, pozostałą część zdalnie (np. w domu)

  • Możesz pracować w pełnym zakresie godzin lub możesz traktować tę pracę jako zajęcie dodatkowe (praca studencka, praca dodatkowa)

  • Godziny pracy są elastyczne

  • Wdrażamy Cię od zera, masz opiekę mentora, z którym ustalasz kierunek Twojego rozwoju, aby Twoje zarobki rosły systematycznie

  • Wynagrodzenie: podstawa + prowizje

  • Wsparcie podczas wdrożenia (przez pierwsze 12 miesięcy) do 4500 PLN, w zależności od doświadczenia, z którym zaczynasz

  • Prowizje zależą od Twojej aktywności. Po min. roku łączne zarobki mogą wynosić średnio 8000 PLN.

  • Dostęp do wewnętrznej bazy klientów

  • Konkursy motywacyjne z atrakcyjnymi nagrodami

  • Możliwość skorzystania z Multisportu

  • Zniżki pracownicze na produkty finansowe

  • Umowa, która daje Ci najwyższy zysk netto z zarobionych pieniędzy współpraca na działalności gospodarczej, statusie studenta lub na umowie-zlecenie

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Wrzeszcz
ID: 921421389