Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Łódzkie
  5. Prace magazynowe - Pabianice
Dodane 22 czerwca 2022

Płatny Staż 6.-miesięczny w Dziale Zaopatrzenia

  • 3 700 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Praktyka / staż

  • Typ umowy

    Umowa zlecenie

  • Pabianice, Łódzkie

  • Elastyczny czas pracy

  • Wymagane doświadczenie: Nie

Opis

Opis stanowiska:

Twój projekt będzie polegał na przygotowaniu analizy struktury zapasów używanych do produkcji własnej. Poznasz w praktyce słowa rotacja, popyt, klasyfikacji zapasów ABC, XYZ.

W kolejnym kroku przeprowadzisz testy parametryzacji indeksów w systemie klasy ERP. W wyniku testów zrozumiemy metodykę liczenia zapasów w używanym obecnie systemie ERP i będziemy mogli dobrać najlepsze ustawienia systemu pomagające nam na automatyzację pracy w dziale.

Weźmiesz czynny udział w prowadzonych projektach usprawniania naszego systemu zakupowego i poznasz tajniki tego systemu.

Wymagania:

Szukamy osoby, która:

  • jest absolwentem lub studentem ostatniego roku studiów na kierunkach: logistyka lub zarządzenie
  • zna język angielski na poziomie komunikatywnym,
  • może pochwalić się dobrą znajomością MS Excel.

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie (40 godzin tygodniowo)
  • Wynagrodzenie 3 700 PLN brutto
  • Miłą atmosferę w pracy

Jeśli lubisz pracować z cyframi i zapasami, to właśnie na Ciebie czekamy.

Dodatkowo poznasz od podszewki, na czym polega praca zaopatrzeniowca w firmie produkcyjnej.

Będziesz współpracował też z innym działami jak Magazyn, Planowanie Produkcji, Kontrola Jakości.

Tego nie doświadczysz na wykładach na studiach, to musisz przeżyć u nas.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

ID: 761458695