Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Łódzkie
  5. Pozostałe oferty pracy - Pabianice
Dodane 24 czerwca 2022

Płatny Staż 6.- miesięczny w Dziale Walidacji i Kwalifikacji

  • 3 700 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Praktyka / staż

  • Typ umowy

    Umowa zlecenie

  • Pabianice, Łódzkie

  • Wymagane doświadczenie: Nie

  • Elastyczny czas pracy

Opis

Opis stanowiska:

Twój projekt będzie polegał na wdrożeniu oraz optymalizacji nowego podejścia do procesów walidacji oraz kwalifikacji m.in. w ramach Projektu INDUSTRY 4.0 obejmującego uruchomienie najnowocześniejszych urządzeń produkcyjnych oraz rozwiązań informatycznych w ADAMED.

Wymagania:

Poszukujemy osób, które:

  • Są absolwentami lub studentami ostatniego roku studiów na kierunkach: chemia, technologia chemiczna, farmacja,
  • Posiadają wiedzę z zakresu chemii ogólnej i analitycznej oraz znajomość technik analitycznych,
  • Są pracowite, pomysłowe, lubią wyzwania i pracę w laboratorium,
  • Znają język angielski na poziomie średniozaawansowanym.

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie (40 godzin tygodniowo)
  • Wynagrodzenie 3 700 PLN brutto
  • Duże możliwości rozwoju.

Dodatkowo nauczysz się:

  • Planowania prac badawczych oraz interpretacji ich wyników;
  • Pracy zespołowej, opartej na wzajemnym szacunku, zaufaniu i zaangażowaniu;
  • Poznasz cykl życia projektu w obszarze badawczo-rozwojowym z uwzględnieniem prac badawczych, regulacji europejskich oraz wymagań dokumentacyjnych niezbędnych do wprowadzenia nowego produktu na rynek.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

ID: 761855604