Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Pozostałe w Finanse i księgowość
  5. Pozostałe w Finanse i księgowość - Łódzkie
  6. Pozostałe w Finanse i księgowość - Pabianice
Dodane 24 czerwca 2022

Płatny Staż 6.- miesięczny w Dziale Rachunkowości i Podatków

  • 3 700 zł/mies. brutto

  • Typ umowy

    Umowa zlecenie

  • Wymiar pracy

    Praktyka / staż

  • Pabianice, Łódzkie

  • Wymagane doświadczenie: Nie

  • Elastyczny czas pracy

Opis

Opis stanowiska:

Twój projekt to udział we wdrożeniu procesu accounts reconciliation oraz udział we wdrożeniu narzędzia do systemowej obsługi tego procesu. Narzędzie ma za zadanie ograniczyć ryzyko nieprawidłowych wartości w raportowaniu zarządczym i sprawozdawczości statutowej. Będziesz pomagał budować mechanizmy automatycznych uzgodnień, które zweryfikują zgodność sald bilansowych ze szczegółowymi danymi z rejestrów i modułów pomocniczych. Końcowym etapem wdrożenia narzędzia będzie wsparcie powdrożeniowe czyli przygotowanie szkoleń oraz instrukcji dla użytkowników.

Wymagania:

poszukujemy osób, które​:

  • Są absolwentami lub studentami ostatniego roku studiów na kierunkach:​ finanse i rachunkowość oraz pokrewne
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Umiejętność myślenia nieszablonowego
  • Chęć rozwoju w zakresie wspierania optymalizacji procesów
  • Znajomość Excel na dobrym poziomie

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie w pełnym wymiarze godzin (40h tygodniowo)
  • Wynagrodzenie 3 700 PLN brutto
  • Pracę w systemie hybrydowym
  • Możliwość poznania biznesu i zdobycia nowych kompetencji

Dodatkowo nauczysz się:

  • Jak w praktyce wygląda optymalizacja procesów sprawozdawczych i księgowych
  • Przekładać wymagania biznesowe/procesowe na język technologii
  • Współpracy w interdyscyplinarnym zespole projektowym

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

ID: 761857288