Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Pieńków
Dodane 24 czerwca 2022

Płatny Staż 6.-miesięczny w Dziale Kontrollingu Finansowego

  • 3 700 zł/mies. brutto

  • Typ umowy

    Umowa zlecenie

  • Wymiar pracy

    Praktyka / staż

  • Pieńków, Mazowieckie

  • Wymagane doświadczenie: Nie

  • Elastyczny czas pracy

Opis

Opis stanowiska:

Twój projekt będzie polegał na:

Uczestniczeniu w procesie budżetowym 2023-2027 w obszarze International pod kierunkiem Finance Business Partnera oraz Kierownika Działu.

Do Twoich zadań m.in. będzie należało:

  • Budżetowanie przychodów oraz kosztów
  • Analiza rentowności per linia oraz produkt
  • Agregacja danych, rekomendacja działań
  • Współpraca z pozostałymi obszarami organizacji w przygotowaniu założeń budżetowych – w szczególności z Obszarem Komercyjny

Kogo szukamy:

  • Absolwent lub ostatni rok studiów ekonomicznych, preferowane: finanse i rachunkowość, matematyka finansowa,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Znajomość pakietu Microsoft Office w szczególności Excel, Power Query i VBA
  • Zdolności analityczne

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie w pełnym wymiarze godzin (40h tygodniowo)
  • Wynagrodzenie podstawowe
  • Pracę w systemie hybrydowym: 4 dni pracy zdalnej 1 w biurze
  • Możliwość poznania biznesu i zdobycia nowych kompetencji

Dodatkowo nauczysz się:

  • Podstawowych zadań obszaru Kontrolingu Komercyjnego, czym różni się rachunkowość zarządcza od finansowej
  • Poznasz proces budżetowania rocznego oraz wieloletniego (harmonogram, narzędzia, elementy składowe P&L, przebieg procesów w organizacji, elementy analizy finansowej w procesie oraz sam proces akceptacji budżetu)
  • Poznasz specyfikę branży farmaceutycznej
  • Podstawowych działań obszaru komercyjnego (m.in. sprzedaż i marketing)
  • Rozwiniesz umiejętności analityczne oraz zdobędziesz umiejętność pracy z dużą ilością danych

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

ID: 761853100