1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Słupsk
Dodane March 05, 2021

Planista produkcji Słupsk

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Słupsk, Pomorskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

UNIA to największy polski producent maszyn rolniczych. Wytwarza ich rocznie blisko 25 000, z czego ponad 10 000 trafia na eksport do 60 odbiorców na całym świecie. Aby je zbudować zużywa rocznie 100 000 ton najwyższej jakości stali.

Cztery fabryki UNIA (Grudziądz, Brzeg, Słupsk, Kąty Wrocławskie) to łącznie ponad 1200 pracowników na 11,5 ha powierzchni produkcyjnej oraz w nowoczesnych biurach konstrukcyjnych i technologicznych.

Łączna oferta fabryk obejmuje ponad 700 pozycji. Wśród produktów UNIA znajdują się m.in. sprzęt do uprawy i siewu, ochrony roślin, nawożenia mineralnego i organicznego uprawy ziemniaka, przyczepy, maszyny do zbioru zielonek oraz urządzeń do przechowywania ziarna

Planista produkcji

Miejsce pracy: Słupsk

Obowiązki:

  • ·       planowanie produkcji w oparciu o daty realizacji zleceń, dostępne zasoby i materiały produkcyjne,
  • ·       kontrola planów produkcyjnych zgodnie z zamówieniami,
  • ·       wykonywanie analiz, raportów i zestawień związanych z obszarem operacyjnym,
  • ·       bezpośrednia współpraca oraz utrzymywanie kontaktów ze wszystkimi działami firmy (w szczególności: produkcja, zaopatrzenie, sprzedaż)
  • ·       budowa, rozwój i usprawnianie systemu planowania.

Wymagania:

  • ·       bardzo dobra znajomość i praktyczne doświadczenie z pakietu MS Office (szczególnie Excel),
  • ·       doświadczenie w pracy z systemami ERP mile widziane – SAP
  • ·       praktyczna znajomość narzędzi i metod planowania produkcji
  • ·       znajomość wypalarek laserowych.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
  • pracę na pełny etat w systemie 1 - zmianowym od zaraz
  • gorące posiłki
  • możliwość korzystania z pakietów sportowych MultiSport
  • możliwość korzystania ze środków funduszu socjalnego – świadczenia pieniężne z okazji świąt dwa razy w roku

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres email.

Prosimy o zawarcie w treści CV niniejszej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez UNIA Sp. z o.o. z siedzibą w BRZEGU zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest UNIA Sp. z o.o. z siedzibą w Słupsku ul. Przemysło

ID: 659093035Zgłoś