1. Strona główna
  2. Praca
  3. Logistyka i zakupy
  4. Logistyka i zakupy - Śląskie
  5. Logistyka i zakupy - Katowice
  6. Logistyka i zakupy - Szopienice-Burowiec
Dodane 10 maja 2021

Planista Materiałowy

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Katowice, Śląskie

  • Specjalne wymagania: Brak

  • Praca zdalna

  • Rekrutacja online

Opis

Dla jednego z naszych Klientów mających swoją siedzibę w Katowicach poszukujemy (Młodszego) Specjalisty ds. Planowania Materiałowego!

Zakres obowiązków: monitorowanie poziomu surowców, zarządzanie prognozami zapotrzebowania materiałowego, koordynacja transportu z zespołem logistyki, przygotowywanie raportów dot. stanów magazynowych, współpraca z dostawcami w zakresie dostępności materiałów, współpraca z działem planistów produkcji

Wymagania: 6-12 miesięczne doświadczenie w obszarze planowania materiałów, bardzo dobra znajomość Excela, język angielski min. B2. Znajomość oprogramowania SAP dodatkowym atutem.

Dodatkowe informacje: praca od zaraz (od maja, obecnie praca zdalna) w międzynarodowym środowisku z dużymi możliwościami rozwoju!

Jeśli poszukujesz wyzwań i pracy od zaraz w dużej, międzynarodowej firmie produkcyjnej - aplikuj już teraz!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

User avatar

Arkadiusz

Na OLX od październik 2016
ID: 672624026Zgłoś