1. Strona główna
  2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Kujawsko-pomorskie
  6. Kucharz - Osielsko

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane 15 czerwca 2021

Pizzer / Kucharz - Osielsko Piekuś

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Osielsko, Kujawsko-pomorskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

33 lata na polskim rynku, 30 sklepów firmowych, 3 restauracje i całe mnóstwo zadowolonych Klientów robiących codziennie zakupy w naszych sklepach… Do tego masa wypieczonych bułek, chlebów, ciast i ugotowanych pysznych dań. A to wszystko dzięki naszym Pracownikom!

To właśnie Oni – działając w zespole, pracując z pasją, podążając za potrzebami Klientów, troszcząc się o innych – tworzą sukces firmy Piekuś!

Bo sukces tworzą ludzie!

Od Naszych kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętności pracy z ludźmi
  • Odpowiedzialności i zaangażowania
  • Miłego usposobienia
  • Dyspozycyjności

Twoje zadania:

  • Przygotowywanie pizzy na bazie konkretnych przepisów kulinarnych
  • Obsługa pieca do pizzy
  • Prawidłowe przechowywanie produktów spożywczych
  • Racjonalne gospodarowanie surowcami
  • Dbanie o jakość, smak i estetykę przygotowanych potraw
  • Dbanie o przestrzeganie wszelkich zasad, procedur oraz standardów

Zapewnimy Tobie:

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie zasadnicze plus premię uznaniową
  • Premię od zysku z uwzględnieniem 100% obecności
  • Dodatek finansowy na święta i paczki świąteczne
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie
  • Opiekę medyczną współfinansowaną przez pracodawcę
  • Deputaty w postaci pączków i rogali

Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV poprzez przycisk APLIKUJ.

Piekarnia Cukiernia Piekuś

Na OLX od styczeń 2014
ID: 679911257