1. Strona główna
  2. Praca
  3. Zdrowie i opieka
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Mazowieckie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Warszawa
  7. Pracownicy ochrony zdrowia - Ursus

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane 21 kwietnia 2021

Personel medyczny - kwalifikacja/szczepienia COVID

  • Wymiar pracy

    Dodatkowa / sezonowa

  • Typ umowy

    Umowa zlecenie

  • Warszawa, Mazowieckie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Zakres obowiązków:

  • kwalifikacja i wykonywanie szczepień przeciwko COVID,
  • nadzór nad dokumentacją medyczną.

Wystarczy, że posiadasz:

  • wykształcenie kierunkowe w zawodzie: pielęgniarz/pielęgniarka, położna, ratownik medyczny, fizjoterapeuta - potwierdzonego dyplomem
  • aktualne prawo wykonywania zawodu
  • doświadczenie w pracy z Pacjentem

Oferujemy:

  • możliwość pracy w centrum medycznym z nowoczesną infrastrukturą
  • elastyczne godziny pracy oraz formy zatrudnienia
  • miłą atmosferę w pracy, wsparcie przełożonego i zespołu
  • możliwość kontynuacji współpracy po programie szczepień w placówkach enel-med

EnelMed

Na OLX od lipiec 2013
ID: 668563725Zgłoś