1. Strona główna
  2. Praca
  3. Zdrowie i opieka
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Dolnośląskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Wrocław
  7. Pracownicy ochrony zdrowia - Fabryczna

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane 06 kwietnia 2021

Pielęgniarka/Pielęgniarz

  • Wymiar pracy

    Niepełny etat

  • Typ umowy

    Umowa zlecenie

  • Wrocław, Dolnośląskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Zakres obowiązków:

  • w zależności od posiadanych kompetencji, wykonywanie badań specjalistycznych, szczepień ochronnych,
  • praca w punkcie pobrań i gabinecie zabiegowym,
  • przygotowywanie pacjenta do badań, nadzór nad dokumentacją medyczną.

Wystarczy, że posiadasz:

  • aktualne prawo wykonywania zawodu,
  • zdolności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą,
  • mile widziane ukończone kursy specjalizacyjne w zakresie: szczepień ochronnych, EKG i testów skórnych.

Oferujemy:

  • możliwość pracy w centrum medycznym z nowoczesną infrastrukturą,
  • zatrudnienie na umowę zlecenie,
  • miłą atmosferę w pracy, wsparcie przełożonego i zespołu,
  • dla najlepszych możliwość należenia do prestiżowego programu enel-klub – z kafeterią nagród.

EnelMed

Na OLX od lipiec 2013
ID: 664620727Zgłoś