1. Strona główna
  2. Praca
  3. Kasjer, pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu - Lubuskie
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Zielona Góra
Dodane Dzisiaj o 06:14

Piekarz/Sprzedawca w piekarni rzemieślniczej - Zielona Góra

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Zielona Góra, Lubuskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

BAGIETKA - ARTISAN Tutaj jest zapach wypiekanego w rzemieślniczy sposób chleba, świeżo parzonej kawy, naszych słodkości...

Jeśli masz doświadczenie w handlu lub gastronomii a praca i bezpośredni kontakt z klientem daje Ci satysfakcję, szukasz możliwości rozwoju podnosząc swoje kwalifikacje - zapraszamy Cię do naszego zespołu.

Mamy do zaoferowania pracę na stanowisku sprzedawcy w naszych firmowych punktach handlowych. Jest to praca z możliwością rozwoju, jeśli jest to dla Ciebie interesujące - zadzwoń, spotkamy się i porozmawiamy.

Jeśli nie masz doświadczenia, a chciałbyś je zdobyć, chętnie podzielimy się naszą wiedzą i umiejętnościami i będzie nam miło współpracować z kimś kto chce się uczyć i rozwijać z nami.

W naszym zespole jest miejsce dla piekarza, sprzedawcy.

SPRZEDAWCA w PIEKARNI BAGIETKA

Miejsce pracy: Zielona Góra

Podstawowe obowiązki:

·       Oferowanie i sprzedaż produktów, obsługa kasy fiskalnej,

·       Zamawianie i przyjmowanie dostaw towarów,

·       Zapewnienie atrakcyjnej prezentacji asortymentu,

·       Utrzymanie estetyki i czystości, przestrzeganie standardów HACCP,

·       Rozliczanie kasy i utargu, dbanie o majątek firmy.

Podstawowe oczekiwania:

·       Pogoda ducha i łatwość z nawiązywaniu kontaktów, życzliwość dla ludzi,

·       Doświadczenie w obsłudze klienta,

·       Książeczka sanitarno-epidemiologiczna lub chęć jej wyrobienia.

Oferujemy:

·       Zatrudnienie na umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie z premiami,

·       Pracę w systemie zmianowym, w zespole pozytywnych i nastawionych na współpracę ludzi,

·       Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i awansów,

·       Prywatną opiekę medyczną Medicover, dofinansowanie do karty Multisport,

·       Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.

Jesteś zainteresowana/y? Wyślij za pośrednictwem OLX swoje CV. Chcesz dowiedzieć się więcej – zadzwoń lub napisz.

Prosimy o dopisanie w aplikacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby obecnej i przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Zaloguj się lub załóż konto na OLX, aby skontaktować się z tym sprzedającym

User avatar

KINGA

Na OLX od czerwiec 2011

xxx xxx xxx

ID: 612649276