Wiadomości
Dodaj ogłoszenie
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Śląskie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Bytom
Kondrad Kopciuch
Dodane 14 czerwca 2024

Partner Sieci Marketów Bytom

Lokalizacja

Bytom

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Inny

Doświadczenie nie jest wymagane

🇺🇦 Автоматичний переклад українською

Opis

Zostań Partnerem sieci marketów i prowadź własny biznes!

Chcesz prowadzić własny biznes, a jednocześnie nie wiesz od czego zacząć? Może czujesz, że praca na etacie nie jest dla Ciebie? Zostań partnerem sieci marketów i poprowadź gotowy i wyposażony sklep!

Jako Partner, na podstawie umowy o współpracę, będziesz prowadzić sklep lidera w branży FMCG zgodnie ze standardami firmy – przepis na sukces jest już gotowy. Zbudujesz swój zespół i będziesz dbać o powodzenie swojego sklepu.

Oferujemy:

  • Gotowy i wyposażony sklep

  • Brak kosztów najmu oraz brak opłat za media

  • Pracę z łatwym asortymentem bez krótkiego terminu ważności

  • Darmowe szkolenia dla Ciebie i Twoich pracowników na każdym etapie współpracy

  • Stałe wsparcie operacyjne oraz marketingowe

  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi ułatwiających prowadzenie sklepu

  • Możliwość rozwoju poprzez prowadzenie kolejnych sklepów

  • Benefity dla Ciebie i Twoich pracowników: Ubezpieczenie na życie, zniżka na zakupy, zniżka na paliwo

  • Wiedzę i doświadczenie jednej z największych polskich firm z branży FMCG

Twoje zadania:

·  Prowadzenie sklepu zgodnie ze standardami firmy - dbanie o wygląd, organizację sklepu i poziomu obsługi klienta.

·  Zarządzanie zespołem - rekrutacja, szkolenie i motywowanie pracowników, tworzenie grafików.

·  Aktywne podejście do sprzedaży - realizacja założonych celów sprzedażowych, organizowanie i prowadzenie działań promocyjnych, monitorowanie wyników sprzedaży.

·  Zarządzanie asortymentem i zamówieniami - monitorowanie stanów zatowarowania i składanie zamówień, dbanie o odpowiednie rozmieszczenie produktów w sklepie.

·  Organizacja pracy własnej oraz zespołu - planowanie i koordynowanie codziennych zadań.

Nasze oczekiwania:

  • Gotowość założenia lub posiadanie działalności gospodarczej - ofertę kierujemy do przedsiębiorców oraz osób, które chcą się nimi stać.

  • Zaangażowanie i motywacja do pracy - chcesz być własnym szefem, doradzać lokalnej społeczności, a może Twoim celem jest otwierać kolejne sklepy? - od Twojego zaangażowania zależy jak daleko zajdziesz.

  • Przedsiębiorczość - dowiesz się jak prowadzić sklep, ale z żyłką przedsiębiorcy trzeba się urodzić.

  • Umiejętność zarządzania i motywowania zespołu - bądź liderem, za którym pójdzie Twój zespół.

  • Dobra organizacja pracy własnej oraz zespołu - najpierw planujesz, potem działasz?

  • Zaangażowanie w obsługę klienta i aktywne podejście do sprzedaży - dla swojego zespołu będziesz wzorem do naśladowania.

  • Dyspozycyjność do odbycia 10-dniowego szkolenia - tam dowiesz się jak prowadzić sklep i stworzyć wspólny sukces.

  • Doświadczenie w handlu - mile widziane.

KRAZ nr 24376

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Bytom,

Śląskie

Śląskie, Bytom
ID: 923533746