1. Strona główna
  2. Praca
  3. Franczyza / Własna firma
  4. Franczyza / Własna firma - Wielkopolskie
  5. Franczyza / Własna firma - Krotoszyn

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane 10 marca 2021

Partner Biznesowy INEA S.A.

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Samozatrudnienie

  • Krotoszyn, Wielkopolskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Dołącz do nas jako Partner Biznesowy :)

Twoje zadania:

  • Praca Door2Door
  • Sprzedaż usług INEA, które cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem
  • Realizacja celów sprzedażowych

Oferujemy:

  • Współpracę w oparciu o umowę zlecenie albo umowę B2B dla osób prowadzących działalność lub gotowych do jej założenia

Gwarantujemy:

  • Bezpieczną rekrutację i szkolenia online, po których jesteś gotowy do samodzielnej pracy
  • Nowo oddane tereny do działania na obszarze Wielkopolski
  • Przy realizacji celu możesz zarobić nawet 8000 zł, a po przekroczeniu znacznie więcej
  • Elastyczny czas pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon
  • Wsparcie marketingowe (plakaty, ulotki, wizytówki itp.)

Wyślij nam swoje CV lub kontakt (nr telefonu/adres e-mail) z krótkim opisem swojej działalności lub zadzwoń :)

A po więcej informacji zapraszam na priv!

inea.pl

1. Administratorem Państwa danych osobowych jest INEA S.A. z siedzibą w Poznaniu KRS 0000056936.

2. Państwa dane osobowe przetwarzamy w celach:

a. Przeprowadzenia procesu rekrutacji (oceny kwalifikacji i umiejętności pod kątem wymagań na danym stanowisku pracy)

b. Ewentualnego przygotowania dokumentacji niezbędnej do zawarcia umowy o pracę

c. Archiwizacji oraz w celu obrony przed ewentualnymi roszczeniami

3. Pełną treść klauzuli informacyjnej wraz ze wskazaniem przysługujących Państwu praw znajdą Państwo pod adresem inea.pl

Kamila

Na OLX od styczeń 2014

xxx xxx xxx

ID: 657498675Zgłoś