Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Call center, konsultant telefoniczny
  4. Call center, konsultant telefoniczny - Wielkopolskie
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Poznań
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Grunwald
Dodane 12 października 2021

Partner Biznesowy - Agent ds. Sprzedaży Telefonicznej INEA (k/m)

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Samozatrudnienie

  • Poznań, Wielkopolskie

  • Wymagane doświadczenie: nie

Opis

Dołącz do nas jako Partner Biznesowy – Agent ds. Sprzedaży Telefonicznej :)

Twoje zadania:

  •  telefoniczna obsługa połączeń przychodzących oraz leadów sprzedażowych
  • doradzanie klientom w doborze najlepszej oferty
  • dbanie o finalizację umów
  • sprzedaż usług INEA, które obecnie cieszą się rosnącym zainteresowaniem

Do współpracy poszukujemy osób:

  • prowadzących własną działalność lub gotowych do jej założenia
  • gotowych podjąć współpracę w oparciu o umowę B2B
  • mających doświadczenie w sprzedaży lub chętnych do rozpoczęcia nowej przygody zawodowej
  • zdeterminowanych, by osiągać jak najwyższe prowizje

Gwarantujemy:

  • bezpieczną rekrutację i szkolenia online, po których jesteś gotowy do samodzielnego wykonywania zadań wynikających z umowy
  • pracę zdalną
  • atrakcyjne stawki prowizyjne od każdej zrealizowanej umowy
  • możliwość budowania swojej grupy sprzedażowej
  • preferencyjne warunki dostępu do prywatnej opieki medycznej
  • usługi INEA na specjalnych warunkach
  • elastyczny czas na wykonanie zadań (nasza linia sprzedażowa działa od poniedziałku do piątku od 8 do 20 oraz w soboty od 9 do 16)
  • niezbędne narzędzia pracy: laptop, słuchawki, programy i aplikacje
  • wsparcie marketingowe
  • atrakcyjny bonus finansowy na start

ID: 664931813

Anna

Na OLX od styczeń 2014
Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?