1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Nowy Dwór Mazowiecki
Dodane 14 września 2021

Pakowanie leków od zaraz

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa zlecenie

  • Nowy Dwór Mazowiecki, Mazowieckie

  • Specjalne wymagania: książeczka sanepidowska

  • Wymagane doświadczenie: nie

Opis

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy pracowników na stanowisko:

PRACOWNIKÓW PRODUKCJI

LOKALIZACJA - CZOSNÓW ul. Gdańska

KSIĄŻECZKA SANEPIDU - WARUNEK KONIECZNY

ZAPEWNIAMY:

  • Umowę zlecenie z możliwością przejścia na bezpośrednie zatrudnienie przez firmę;
  • Wynagrodzenie wypłacane na czas: 19 zł brutto/h;
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym : 6.00-14.00, 14.00-22.00; (+ewentualne zmiany nocne w sezonie)
  • Kartę Multisport, prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie PZU na korzystnych warunkach;
  • Spotkania rekrutacyjne w siedzibie firmy.

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA:

  • Pakowanie i etykietowanie produktów,
  • Praca przy taśmie produkcyjnej,

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie Cv za pomocą portalu OLX lub o sms o treści CZOSNÓW 519-301-175

ID: 689991206
User avatar

Benett People

Na OLX od lipiec 2014
Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?