1. Strona główna
  2. Praca
  3. Magazynier
  4. Magazynier - Łódzkie
  5. Magazynier - Łódź
  6. Magazynier - Polesie
Dodane January 10, 2021

Pakowacz MAGAZYNIER w sklepie internetowym

  • 2 700 - 4 000 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa zlecenie

  • Łódź, Łódzkie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Jesteśmy szybko rozwijającym się sklepem e-commerce, który stawia na szybką i solidną realizację zamówień internetowych.

Posiadany bardzo szeroki asortyment, niekonwencjonalnych towarów więc pakowanie u Nas paczek może być dla Ciebie wyzwaniem. Jeżeli masz głowę na karku i chcesz się zmierzyć z wyzwaniami współczesnej branży e-commerce, Podejmij wyzwanie i spróbuj u Nas.

Poszukujemy osób na stanowisko PAKOWACZ/MAGAZYNIER

OFERUJEMY

  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
  • Wynagrodzenie 2700 – 4000 brutto
  • Praca na w pełni zautomatyzowanym stanowisku
  • Po okresie próbnym zatrudnienie na etat
  • Możliwość dalszego rozwoju oraz awansu

OBOWIĄZKI

  • Zbieranie oraz pakowanie zamówień zgodnie ze specyfikacją
  • Terminowa realizacja zamówień
  • Kontrola stanów magazynowych
  • Przyjmowanie oraz weryfikacja dostaw

WYMAGANIA

  • Sprawność fizyczna oraz manualna
  • Ambicja oraz chęć dalszego rozwoju
  • Spostrzegawczość, kreatywność oraz logiczne myślenie
  • Zdolność do samodzielnego rozwiązywania problemów oraz podejmowania decyzji
  • Przestrzeganie reguł oraz zasad w pakowaniu paczek
  • Odpowiedzialność i szacunek dla powierzonych zadań oraz towarów

Jeżeli jesteś fanem PUZZLI oraz TETRISA ta praca jest dla Ciebie i może dać Ci wiele satysfakcji, i nie będzie dla Ciebie większym problemem.

Proszę wysłać CV lub krótki tekst, dlaczego chciała/byś spróbować tej pracy

Szanujmy swój czas, więc informacje „jestem zaiteresowany/na proszę o kontakt” będą przez Nas całkowicie ignorowane

ID: 650945904Zgłoś

REPTILiTY

Ostatnio online w dniu January 12, 2021