1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Świętokrzyskie
  6. Obsługa produkcji - Kajetanów
Dodane 14 września 2021

Osoby do brendowania / oklejania aut

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Kajetanów, Świętokrzyskie

  • Praca zmianowa

  • Wymagane doświadczenie: nie

Opis

Miejsce pracy: Kajetanów

Opis stanowiska:

  • Nanoszenie logotypu firmowego, taśm konturowych oraz innych naklejek na zabudowy, kabiny oraz inne wyznaczone miejsca.
  • Wykonywanie oznakowania identyfikacyjnego na pojazdy.
  • Nadzór nad stanami magazynowymi powierzonych materiałów.

Wymagania:

  • Umiejętność pracy w zespole, wysoka kultura osobista.
  • Poczucie estetyki, zdolności manualne oraz dokładność wykonywania zadań.
  • Samodzielność, umiejętność organizacji czasu pracy,
  • Mile widziana znajomość branży automotive oraz prawo jazdy.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • Ciekawą i dynamiczną pracę.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny pod nr tel.: 516 075 947

ID: 699856763
User avatar

KH-KIPPER Sp. z o.o.

Na OLX od wrzesień 2017

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?