2. Praca
  3. Opieka
  4. Opieka nad dziećmi
  5. Opieka nad dziećmi - Zachodniopomorskie
  6. Opieka nad dziećmi - Szczecin
  7. Opieka nad dziećmi - Majowe
Dodane 22 kwietnia 2024

Opiekunka w żłobku - Szczecin Prawobrzeże

Lokalizacja

Szczecin, Majowe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

KOGUT to działająca od ponad 10 lat sieć aktywnych przedszkoli i żłobków niepublicznych, posiadająca swoje placówki w wielu polskich miastach. Dobra renoma oraz zaufanie jakim obdarzają nas Rodzice, pozwala nam na tworzenie nowych grup dla kolejnych dzieci. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

OPIEKUNKA W ŻŁOBKU

Miejsce pracy: Szczecin, ul. Iwaszkiewicza (Osiedle Majowe)

Twój zakres obowiązków

  • dbanie o bezpieczeństwo i sprawowanie opieki wychowawczo-edukacyjnej nad dziećmi w wieku 1 do 3 lat;

  • wykonywanie codziennych czynności opieki nad dziećmi, w tym karmienie, mycie, układania do snu, przewijanie, itp.,

  • utrzymywanie dobrego kontaktu z Rodzicami.

Nasze oczekiwania

  • kurs opiekuna w żłobku lub roczne doświadczenie w pracy w żłobku;

  • odpowiedzialność, wrażliwość na problemy dzieci;

  • umiejętność współpracy w zespole i z Rodzicami;

  • kreatywność i pomysłowość w przygotowywaniu zajęć i zabaw;

  • posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych lub chęć jej wyrobienia;

 To oferujemy

  • pracę w stałych i małych grupach (do 16 dzieci na 2 opiekunów);

  • pracę 8 godzin od poniedziałku do piątku w przedziale godzin 6:30-17:00;

  • pracę w nowoczesnym, profesjonalnie wyposażonym żłobku;

  • przyjazną atmosferę z nastawieniem na dobro dziecka;

  • udział w szkoleniach i warsztatach;

  • preferencyjne ceny za opiekę w placówce dla dzieci pracowników;

  • stabilne zatrudnienie na pełen etat, w oparciu o umowę o pracę;

  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i posiadanych kompetencji.

Jesteś zainteresowana/y? – wyślij CV za pośrednictwem przycisku APLIKUJ.

Chcesz dowiedzieć się więcej? – odwiedź naszą stronę www.przedszkolekogut.pl

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Majowe
ID: 507263296